ZİÇEV Mart Ayı Bültenimiz

Adana Güney Rotary Kulübü, Adana şubemizde eğitim gören çocuklara Diş Bakım desteği verdi.
Antalya Şubemiz uzman kişilerle her hafta düzenlediği Zoom Seminerlerine devam ederek bir çok konu da bilgilendirmeye devam etti.
Antalya şubemiz öğrencisi Çağıl Seferoğu Incity dergisine 8 Mart Kadınlar Gününe özel kapak kızı oldu.
Antalya Bilfen Koleji ile birlikte yürüttüğümüz Geri Dönüşüm Projesi ile kullanılmayan penyeleri dönüştürüp bir çok çiçeğe rengarenk saksılar ördük. Elde ettiğimiz gelir ile öğrencilerimizin eğitim masraflarını karşıladık.  
Antalya Lara Rotary Kulubü, Antalya Şubemizin 10 öğrencisinin diş tedavisine sponsor olarak  tedavilerine başladı. Antalya Lara Rotary Kulubü Başkanı Pelin Turan ve ZİÇEV Antalya Şube Müdürü Nilbert Yılmaz öğrencilerimizin tedavilerinde ailelerin yanındaydı.
Bolu Şube Müdürümüz Emiş Arslan, Şube Vakıf Başkanımız Züriye Doğanuz ve Psikologumuz Eda Arslan ile Yeniçağa ilçemizin kaymakamı Nurhalil Özçelik ile Yeniçağa’daki özel gereksinimli öğrenciler ve bu öğrencilerin kurumumuza ulaşımı ile ilgili olumlu görüşmeler gerçekleştirdi.
İzmir Karşıyaka Belediyesi tarafından, Kadınlar Gününe özel, Bostanlı pazar yerinde düzenlenen kermeste; İzmir Şubemiz, öğrencilerimizin atık materyaller ile yaptıkları ürünlerin yanı sıra kermes annelerinin hazırlamış olduğu el emeği ürünlerin satışı gerçekleştirildi.
Niksar’da, okul öncesi dönemdeki çocuklar ile aynı yaştaki özel çocukların bir arada MONTESSORI yöntemi ile eğitim alacağı Niksar PRF. DR.Turgut Özeke / ECZ. Figen Özeke Kreş ve Gündüz Bakımevi’miz hizmete açılmıştır. 
Samsun Dentistanbul ağız ve diş sağlığı polikliniği ile ZİÇEV Samsun Şubesi arasında imzalanan protokol ile ZİÇEV Samsun üyeleri, çalışanları ve birinci derece yakınları ücretsiz olarak ağız ve diş sağlığı hizmeti alabilecekler.
İstiklal Marşımızın kabul edilişinin 100. yılında, Tekirdağ/Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen “İstiklal Marşı Okuma Yarışması” na, Özel Eğitim dalından katılan ZİÇEV Tekirdağ Şubesi öğrencilerimizden Enis Emre KIZILIRMAKLI, Ömer Faruk ÇAKMAK, Yunus ALTINTAŞ, Deniz AYDIN, Halit BOSTANCI  Özel Mansiyon Ödülünü almaya hak kazanmışlardır. 
21 MART Down Sendromu Farkındalık Günü;

Down Sendromu Farkındalık Gününde Down sendromlu bireyler için eğitimin önemine  dikkat çekmek amacıyla 1 Tişört +1 Saat Eğitim Desteği kampanyası hazırladık. ZİÇEV Mağazamızdan alınan 1 tişört karşılığında ZİÇEV‘de eğitim alan Down Sendromlu bir birey ek olarak +1 saat daha eğitim alabilecek. Kampanyamızda yer alan tişört ve çantalarımıza gönüllü olarak tasarımlarıyla hayat veren Ceylan İnsel ve Sosyal Medya üzerinden ZİÇEV’e destek veren Özgün, Gökhan Türkmen, Ufuk Özkan, Hüseyin Öngen, Alper Saylık ve Başak Gümülcinelioğlu’na teşekkür ederiz.