Anasayfa / BİZDEN GELENLER

BİZDEN GELENLER

STRATUS BİLİŞİM SİSTEMLERİ TİC. A.Ş. ZİÇEV’E DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR…


STRATUS BİLİŞİM SİSTEMLERİ TİC. A.Ş. ZİÇEV’E DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR… 2013 yılından bu yana Vakfımızdan desteğini esirgemeyen “Stratus Bilişim Sistemleri Tic. A.Ş.”, her yıl olduğu gibi bu yıl da “ESET Antivirüs ve Güvenlik Çözümleri” programı bağışında bulunmayı sürdürerek Vakfımızı dijital alanda korumaya devam ediyor. “Stratus Bilişim Sistemleri Tic. A.Ş.”ye bize verdikleri bu destek için gönülden teşekkür ederiz. DİJİTAL KORUNMA BİZİM ... Devamını Oku »

Parmak İzi Projesi – Yalnız Değilsiniz


ZİÇEV MERSİN ŞUBEMİZDEKİ ÖĞRENCİLERİMİZİN PARMAK İZİ ALINDI. Mersin İl Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünün Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü personeli ile hayata geçirdiği “Yalnız Değlisiniz” projesi kapsamında Vakfımız öğrencilerinin parmak izi alındı. Proje yaşlılık ve çeşitli engellilik sebebi ile  kaybolma ihtimali olan, bulunduğunda ise adres ve kimlik bilgilerini ifade edemeyen bireylerin adreslerinin tespit edilmesi ve ailelerine en kısa ... Devamını Oku »

ZİÇEV Özel Sporcuları Türkiye Şampiyonasına Katılmaya Hak Kazandı


ZİÇEV, 8 Şubesi ile Yavuz Kocamer Masa Tenisi Şampiyonalarında Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun düzenlediği Yavuz Kocaömer 3. Masa Tenisi 1. ve 2. Bölge şampiyonaları, 12-17 Ocak 2020 tarihleri arasında Antalya’nın Kemer ilçesinde gerçekleştirildi. Bu müsabakalara Vakfımız;  Ankara, Adana, Antalya, Bolu, İstanbul, Kayseri, Niksar ve Samsun Şubelerimizin Spor Kulüplerinden özel sporcularımız ile katılım sağladı. ZİÇEV’in özel sporcularından Burcu Kayaalp, Betül ... Devamını Oku »

Bizimle Çalışmak İster misiniz?


ZİÇEV Elazığ Şubemizdeki iş ilanını görmek için tıklayınız. ZİÇEV Manisa Şubemizdeki iş ilanını görmek için tıklayınız.     Devamını Oku »

Geleneksel ZİÇEV Yılbaşı Kermesi


Her yıl düzenlenen ve artık gelenekselleşen ZİÇEV Yılbaşı Kermesimiz, bu yıl Movenpick Hotel’de gerçekleştirildi.  Movenpick Hotel’in kapılarını açtığı Geleneksel ZİÇEV Yılbaşı Kermesimiz 15 Aralık 2019, Pazar günü velilerimiz, öğrencilerimiz, gönüllülerimiz ve destekçilerimizin katılımı ile yapılmıştır. ZİÇEV olarak düzenlediği kermeslerin geliri özel çocuklarımızın eğitim masraflarını karşılamak amacı ile yapılmaktadır.  Kermeslerimizde, özel çocuklarımızın yaptığı üretimlerin yanı sıra aile konseyimizin üretimleri, gönüllülerimizin ve ... Devamını Oku »

ZİÇEV: “Engelsiz Bir Dünya İçin Siz de Bize Katılın!”


  ZİÇEV ailesi, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde, Türkiye’nin dört bir yanında yapılacak etkinlikler ile 37 yıldır sürdürdüğü engellerle mücadelesine kararlılıkla devam ediyor. (spot cümlesi) 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Birleşmiş Milletler tarafından 1992’de engelli bireylerin topluma kazandırılması ve insan haklarının tam ve eşit ölçüde sağlanması amacı ile 3 Aralık, Dünya Engelliler Günü olarak kabul edildi. O günden beri, her ... Devamını Oku »

Ankara Engelliler Meclisi Toplandı


Ankara Kent Konseyi bünyesinde bir araya gelen sivil toplum örgütlerinin kurduğu Engelli Meclisi, yürütme kararlarını almak için, bugün, tüm bileşenleri ile bir araya geldi. Ankara Kent Konseyinin tüm bileşenlerinin, sivil toplum örgütlerinin ve Ankaralı vatandaşların katılımıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi Kabul Salonu’nda, Meclisin yürütme kararlarının detayları konuşuldu. Divan Başkanlığını Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim YILMAZ’ın yaptığı toplantıya, ZİÇEV Genel Başkanı Sayın ... Devamını Oku »

Kurban Bayramı Yaklaşıyor… Çocuklarımızın Yüzünü Güldürmek İster Misiniz?


Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfımızda, dini usullere uygun şekilde vekaleten kurban kestirebileceğiniz gibi, dilerseniz kurban kestirmeden kurban bedeli kadar bağışta da bulunabilirsiniz. Ankara Şubemiz için 2019 yılı kurban fiyatlarımız; küçükbaş için 1300 TL, büyükbaş için 1/7 hisse 1300 TL’dir İlgili banka hesabımız: Denizbank / Gölbaşı Şubesi (Ankara) Hesap adı: Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı Hesap no: ... Devamını Oku »

Kurbanınızı MİGROS’tan alabilir veya Vakfımıza MİGROS’tan kurban bağışlayabilirsiniz.


Kurbanınızı MİGROS’tan alarak veya MİGROS aracılığıyla ZİÇEV’e kurban bağışlayarak özel çocuklarımıza destek olmaya ne dersiniz: MİGROS’tan ZİÇEV’e kurban bağışladığınızda ya da kurbanınızı MİGROS’tan aldığınızda Vakfımıza ve özel çocuklarımıza destek olmuş olacaksınız. Dünyanın onların saflığına, onların da sizin yardımınıza ihtiyacı var.. Desteğinizi bekliyoruz! Devamını Oku »

Çağdaş Marketler aracılığıyla da Vakfımıza kurban bağışında bulunabilirsiniz.


Her zaman yanımızda olan Çağdaş Marketler zinciri, bu kurbanda da ZİÇEV’e destek olmaya devam ediyor! Çağdaş Marketlerden Vakfımıza kurban bağışlayarak özel çocuklarımızın eğitimine ve beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Özel günlerde, özel çocuklara yardıma var mısınız? Devamını Oku »