Anasayfa / DUYURULAR

DUYURULAR

ZİÇEV Mersin’in Harika Gençleri, 18. Nevit Kodallı Korolar Şenliğinde aldıkları sahnenin ardından, 12 Haziran 2017’de 21. Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivalinde!


ZİÇEV Mersin Ritim Grubumuz ve Koromuz, 21. Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivalinde Dinçer Özer ile birlikte 12 Haziran 2017 tarihinde sahne alacak. Kendilerini şimdiden kendilerini kutluyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz. ZİÇEV Mersin’imizin bu özel gençleri, 12 Mayıs 2017 tarihinde Mersin Uluslararası Müzik Festivali kapsamında 18. Nevit Kodallı Korolar Şenliği içerisinde başarıyla sahne almışlar ve ayakta alkışlanmışlardı. Her etkinliğimizde olduğu ... Devamını Oku »

Dikkat: Dolandırıcılara Karşı ZİÇEV’den Önemli Uyarı


Zaman zaman, bazı gönül dostlarımızdan, kapı kapı gezilerek ve Vakfımızın adı kullanılarak davetiye satışı, anahtarlık satışı, pasta-kurabiye satışı, fitre zekat bağışı gibi değişik yöntemlerle bağış toplandığı ve dolandırıcılık yapıldığı ihbarları bize ulaşmaktadır. Hatta ellerindeki sahte izin yazılarını göstermekte ve makbuz kesmektedirler. Bu makbuzlar ZİÇEV’e ait değildir. Bu kişiler, bizim sevgili çocuklarımızı istismar eden, onların özel durumlarını ve siz yüce gönüllü hayırseverlerimizin ... Devamını Oku »

Hangi Çağdaş Marketten Ramazan Koli Bağışı ve Fitre-Zekat Bağışı Yapabileceğinizi Öğrenmek için Habere Tıklayın


Sevgili ZİÇEV destekçilerimiz, Çağdaş Market Alacaatlı Mağazası (Prof.Dr.Taner Kışlalı, No:12/1 Çayyolu-ANKARA) ve Çağdaş Market Batıkent Meydan AVM (Kentkop Mah. Batıkent Bulv. No:255/24-25 Batıkent/ANKARA) olmak üzere 2 Çağdaş Market mağazasından Vakfımıza Ramazan Koli bağışı ve fitre-zekat bağışı yapabilirsiniz.  Devamını Oku »

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun!


Devamını Oku »

20 Mayıs’ta ZİÇEV Antalya’nın 2. Engelliler Kültür Ve Sanat Festivali’ne bekliyoruz!


Tüm Antalyalıları, 20 Mayıs 2017 Cumartesi günü ZİÇEV Antalya şubemizin düzenlediği 2. Engelliler Kültür Ve Sanat Festivali’ne bekleriz. Gelin, ZİÇEV’imizin 35. yılını hep birlikte kutlayalım!   Devamını Oku »


Devamını Oku »

Tüm İzmirlileri, ZİÇEV’imizin 35. Yılını Kutlamaya Alsancak’a Bekliyoruz!


12 Mayıs Cuma günü saat 15.00’de tüm dostlarımızı, engelli dernek ve vakıflarını, kent konseyleri engelli meclislerini Alsancak’a birlikte yürümeye davet ediyoruz. Devamını Oku »

ZİÇEV Mersin Şubemizin Ritim Grubu ve Korosu 12 Mayıs 2017’de Sahnede! Bekleriz!


Sevgili Mersinliler, Mersin Polifonik Korolar Derneği, 18.Nevit Kodallı Çoksesli Korolar Şenliği Kapsamında çeşitli konserler verecektir. 12 Mayıs 2017 tarihinde saat 20:00’de Şef Zahide Yalçınkaya yönetiminde verilecek olan ücretsiz konserde ZİÇEV Mersin Ritim Grubumuz ve Koromuz da sahne alacaktır. Programın detayını aşağıda bulabilirsiniz: 12 Mayıs 2017 saat:20.00 • Mersin Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı – Ritim Grubu Koro Şefi: Zahide ... Devamını Oku »

Tüm İstanbulluları 13 Mayıs 2017 Cumartesi Günü Farkındalık Şenliğimize Bekleriz


Engelliler Haftası ve ZİÇEV ‘imizin 35. yıldönümü nedeniyle 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü ZİÇEV İstanbul şubemizin gerçekleştireceği “Farkındalık Şenliği”ne davetlisiniz. Tüm İstanbulluları bekleriz! Devamını Oku »

Tüm Tekirdağlıları, ZİÇEV Tekirdağ Şubemizin Kermesine Bekleriz


Devamını Oku »