Anasayfa / DUYURULAR

DUYURULAR

13 Eylül Çarşamba 11:00’de bütün Antalyalıları 35. Yıl “Engelsiz Kalpler” Spor Şenliğimize bekleriz


  Sevgili Antalyalılar, 13 Eylül Çarşamba günü saat 11:00’de hepinizi ZİÇEV Antalya şubemizin Oyak Spor Tesislerinde gerçekleşecek olan “Engelsiz Kalpler” Spor Şenliğine bekleriz. Devamını Oku »


Devamını Oku »

30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun!


ZİÇEV Ailesi olarak, tüm Türkiye’nin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlarız. Devamını Oku »

Vakfımız ZİÇEV’e, MİGROS Sanal Market aracılığıyla kurban bağışında bulunabilirsiniz


Türkiye’nin en büyük alışveriş zincirlerinden MİGROS, Kurban Bayramında Vakfımızı bu sene de desteklemeye devam ediyor. MİGROS mağazalarından veya MİGROS’un online satış sitesi Sanal Market’ten, özel çocuklarımız için Vakfımıza kurban bağışında bulunabilirsiniz. Vakfımıza Sanal Market üzerinden kurban bağışında bulunmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz: https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/sclist/21429-zicev Devamını Oku »

Sevgili Tekirdağlılar, şubemizin 22 Ağustos 2017’de Ramada Tekirdağ Oteli’nde düzenlediği Kermesimize davetlisiniz


Devamını Oku »

Kurban Bayramı Yaklaşıyor… Çocuklarımızın Yüzünü Güldürmek İster Misiniz?


Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfımızda, dini usullere uygun şekilde vekaleten kurban kestirebileceğiniz gibi, dilerseniz kurban kestirmeden kurban bedeli kadar bağışta da bulunabilirsiniz. (Kurban bedelimiz 900 TL’dir.) İlgili banka hesabımız: Denizbank / Gölbaşı Şubesi (Ankara) Hesap adı: Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı Hesap no: 4810-5566-354 IBAN No: TR80 0013 4000 0000 0556 6000 05 Kurban ile ilgili ... Devamını Oku »


Devamını Oku »

Nişan-nikah şekerini ZİÇEV’den alabilir, mutluluğa mutluluk katabilirsiniz…


ZİÇEV’den alacağınız keçeden yapılmış bu sevimli nişan-nikah şekerleri, mutluluğa adım atılan o özel güne biraz daha anlam katabilir, gençlerimize ve çocuklarımıza da mutluluk verebilir. Sipariş için 0312 484 85 88 veya 484 24 70 no’lu telefonları arayabilirsiniz. (Adet fiyatı, 2.5 TL’dir.) Lütfen tanıdıklarınızla paylaşarak bize destek verin. Devamını Oku »


Devamını Oku »

Acı Kaybımız: Kurucularımızdan Sayın Prof. Dr. Rıdvan Ege 8 Haziran 2017 tarihinde vefat etti


Türkiye’de ve dünyada önemli bilimsel çalışmalara imza atmış, Vakfımız da dahil pek çok dernek ve vakfın kuruluşunda yer almış, Ufuk Üniversitesi’nin Kurucu Onursal Başkanı, değerli hekim Sayın Prof. Dr. Rıdvan Ege’nin bugün yaşamını yitirdiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhumun cenazesi, 09.06.2017 Cuma günü saat 14:00’de, Ufuk Üniversitesi Balgat Kampüsü’nde yapılacak olan Anma Töreni’nin ardından, Ankara Kocatepe Camii’nde kılınacak ikindi ... Devamını Oku »