Anasayfa / DUYURULAR

DUYURULAR


Devamını Oku »

Sevgili Samsunlular, 19 Şubat 2018’de ZİÇEV yararına düzenlenen Türk Sanat Müziği Konserine hepinizi bekleriz!


Sevgili Samsunlular, 19 Şubat 2018 Pazartesi akşamı saat: 20.00’de Samsunlu Sanatçılar Derneği tarafından Vakfımız yararına düzenlenen ve sanat müziğinin tango eserlerinden en nadide parçaların sunulacağı “Bir Demet Tango” isimli konsere tüm ZİÇEV dostlarını bekleriz. Belirtelim ki, Kültür Bakanlığı Sanatçısı Sayın Dilek Türkan’da konserde sahne alacaktır. Sizleri harika bir konser bekliyor, kaçırmayın deriz! Yer: Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Biletlerimiz satışa çıkmıştır. Bilgi ... Devamını Oku »

Tarsusluları, 16 Şubat 2018’de Türk Halk Müziği Konserimize bekleriz!


Sevgili Tarsus’lular ve civarda oturan ZİÇEVseverler, Hem vakfımızda eğitim gören özel çocuklarımıza destek vermek için hem de müzikle ruhunuzu doyurmak için hepinizi 16 Şubat 2018 tarihinde saat 19:00’da 75. Yıl Kültür Merkezinde düzenlenen Türk Halk Müziği Konserine bekliyoruz. Biletleri ZİÇEV Tarsus şubemizden veya 75. Yıl Kültür Merkezi’nden edinebilirsiniz. İletişim için: 0324 626 48 92 Desteğinizi bekliyoruz! Devamını Oku »

ZİÇEV Gençleri, Türk Yıldızları 2018 Yılı Takviminde…


Bizden desteğini asla esirgememiş, ziyaretimize gelen ve bizleri üslerine davet eden, bizim için uçuş yapan çok değerli Türk Yıldızları, bizleri bu sene de onurlandırarak Türk Yıldızları 2018 yılı takviminde ZİÇEV gençlerimize yer vermiş. Gururumuz Türk Yıldızları’mıza en içten teşekkürlerimizi gönderiyoruz. Devamını Oku »


Vakfımıza yıllardır destek vermekte olan çok değerli hayırseverimiz Sayın Şahin Sevin’i 9 Ocak 2018 Salı günü kaybettiğimizi büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. 10 Ocak 2018 Çarşamba günü, cenazesi Gölbaşı Fatih Camii’nde kılınacak ikindi namazını müteakip Gölbaşı’nda defnedilecektir. Merhum Şahin Sevin’e Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ve  başsağlığı dileriz. Devamını Oku »

Yeni Yılınız Kutlu Olsun!


Devamını Oku »

Ankaralı ZİÇEVseverler, 26 Aralık 2017 tarihinde Milli Kütüphane’de gerçekleştireceğimiz Yılbaşı Kermesimize davetlisiniz!


Sevgili Ankaralılar, Geçen senelerde olduğu gibi bu sene de kermesimiz Milli Kütüphane’de… Çeşit çeşit hediyelikler ve lezzetli yiyeceklerle dolu Yeni Yıl Kermesimize hepinizi bekliyoruz! Tarih: 26 Aralık 2017 Saat:10:00 – 17:00  Yer: Milli Kütüphane / Bahçelievler   Devamını Oku »

ZİÇEV Tekirdağ şubemizin 0-6 Yaş Gelişim Dönemleri ve Özellikleri konulu seminer günlerine davetlisiniz. Sonuncusu, 7 Ocak’ta!


Devamını Oku »

Biz, “özel”iz! Hepimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlu Olsun!


Devamını Oku »

ZİÇEV İzmir Şubemizin 21 Aralık 2018 günü düzenleyeceği Geleneksel Yeni Yıl Kermesine tüm İzmir’lileri bekleriz!


Devamını Oku »