Anasayfa / DUYURULAR

DUYURULAR

AGSAD’ın Anadolu Renkleri “Adana Sergisi”ne tüm Adana’lı ZİÇEV dostlarını bekleriz


Tüm ZİÇEV Dostlarını, Anadolu Görsel Sanatlar Derneği’nin, Adana Büyük Şehir Belediyesi 75. Yıl Sanat Galerisinde düzenleyecek olduğu Anadolu Renkleri “Adana Sergisi” etkinliğine bekleriz. Satış gelirinin bir kısmının Vakfımıza bağışlanacağı sergi, 17-24 Ekim 2018 tarihleri arasında 18.00-20.00 saatleri arasında açık olacaktır. Anadolu Görsel Sanatlar Derneği ve sanatçılarına gönülden teşekkür ederiz. Devamını Oku »

ZİÇEV Manisa şubemiz, 16 Ekim 2018 Salı günü Vakfımız yararına Kahvaltı düzenliyor. Manisalıları bekleriz!


Sevgili Manisa’ları, ZİÇEV Manisa şubemizin 16 Ekim 2018 Salı günü Vakfımız yararına düzenlediği kahvaltıya davet ediyoruz. Saat 10:00’da Canuyar SeraPark’ta buluşmak dileğiyle..! Detaylar: https://www.facebook.com/events/283530595817112/ Devamını Oku »

ZİÇEV Mersin Ritim Grubumuz, 11-14 Ekim 2018 tarihlerinde düzenlenen 2. Mersin Uluslararası Sanat Festivali’nde sahne alacak!


ZİÇEV Mersin Ritim Grubumuzun da yer aldığı 2. Mersin Uluslararası Sanat Festivali, 11 Ekim 2018 Perşembe günü başlıyor. 11-14 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivalde ZİÇEV Mersin Ritim Grubumuz festival açılış günü saat:14:00’de Atatürk Caddesi’nde sahne alacak. Bu sene, “Karanlıktan Aydınlığa” sloganıyla halk ozanı Aşık Veysel anısına düzenlenen festivale bütün ZİÇEV dostlarını bekliyoruz! Detaylı bilgi ve festival programı için:http://www.engelsizsanat.net/tr/index.php ... Devamını Oku »

ZİÇEV, 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi’nde yer alıyor


ZİÇEV öğrencileri, 27-30 Eylül 2018 tarihleri arasında Ankara’da Congresium’da düzenlenmekte olan 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi’nin açılışında harika bir gösteri yaptı. 27 Eylül 2018 tarihinde saat 12.00’de gerçekleştirdikleri “Ispanaklı Yumurta” isimli gösterileri ile sempatik gençlerimiz büyük ilgi ve alkış aldı. Kongrede bugün ve yarın yer alan standımızda da hediyelik eşya ve kitap satışımız gerçekleştirilmektedir. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   Devamını Oku »

Dikkat: Dolandırıcılara Karşı ZİÇEV’den Önemli Uyarı


Zaman zaman, bazı gönül dostlarımızdan, kapı kapı gezilerek ve Vakfımızın adı kullanılarak davetiye satışı, anahtarlık satışı, pasta-kurabiye satışı, fitre zekat bağışı gibi değişik yöntemlerle bağış toplandığı ve dolandırıcılık yapıldığı ihbarları bize ulaşmaktadır. Hatta ellerindeki sahte izin yazılarını göstermekte ve makbuz kesmektedirler. Bu makbuzlar ZİÇEV’e ait değildir. Bu kişiler, bizim sevgili çocuklarımızı istismar eden, onların özel durumlarını ve siz yüce gönüllü hayırseverlerimizin ... Devamını Oku »

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun!


Türk Kurtuluş Savaşı’nın en önemli evrelerinden birini kutladığımız bu günde, tarihimizi hatırlayalım: Başkomutan Meydan Muharebesi adıyla tarih sayfalarında yerini alan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına temel olan ve sonucunda bütün dünyada derin yankılar bırakarak tarihin akışını değiştiren bu savaş 26 Ağustos 1922 günü Afyonkarahisar Kocatepe’den başlamış, 30 Ağustos 1922’de Zafertepeçalköy-Dumlupınar hattında Türk Ordularının gösterdiği olağanüstü kahramanlık ve cesaretle Büyük Zafer elde edilmiştir. ... Devamını Oku »

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun!


Sevgili ZİÇEV dosları, Kurban Bayramınızı sevdiklerinizle birlikte, sağlık ve neşe içinde geçirmeniz dileğiyle… Devamını Oku »

Bolu Şubemizin de artık bir Duyu Bütünleme Odası var


Bir Duyu-Bütünleme Odası da ZİÇEV Bolu şubemizde kuruldu. Her şey özel öğrencilerimiz için  Devamını Oku »

ZİÇEV Niksar Şubemizde bedensel engelli arkadaşlar için fizyoterapi eğitimi başladı


ZİÇEV Niksar Şubemizde uzman fizyoterapistimiz eşliğinde bedensel engelli arkadaşlarımız için uygun fiziksel şartlarda eğitime başladık. İletişim için 0356 527 82 – 72 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.  Devamını Oku »

Erasmus+ KA2 – Öğretmenden Öğretmene Projemizin Kapanış ve Yaygınlaştırma Toplantısı 14 Ağustos 2018’de Samsun’da gerçekleşecek


Devamını Oku »