Anasayfa / DUYURULAR

DUYURULAR

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun!


Sevgili ZİÇEV dosları, Kurban Bayramınızı sevdiklerinizle birlikte, sağlık ve neşe içinde geçirmeniz dileğiyle… Devamını Oku »

Kurbanınızı MİGROS’tan alabilir veya Vakfımıza MİGROS’tan kurban bağışlayabilirsiniz


Kurbanınızı MİGROS’tan alarak veya MİGROS aracılığıyla ZİÇEV’e kurban bağışlayarak özel çocuklarımıza destek olmaya ne dersiniz: https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/sclist/21429-zicev MİGROS’tan ZİÇEV’e kurban bağışladığınızda ya da kurbanınızı MİGROS’tan aldığınızda Vakfımıza ve özel çocuklarımıza destek olmuş olacaksınız. Dünyanın onların saflığına, onların da sizin yardımınıza ihtiyacı var.. Desteğinizi bekliyoruz! Devamını Oku »

CarrefourSA bu kurbanda da Vakfımıza destek oluyor


CarrefourSA 2018 yılı Kurban Bayramı kapsamında müşterilerine internet ve belirli mağazaları üzerinden, içlerinde Vakfımızın da yer aldığı 3 kuruma kurban bağışı olanağı sunuyor. CarrefourSA sitesi https://www.carrefoursa.com/tr/ üzerinden kurbanları, “siparişi tamamla” aşamasında “bağış yapmak istiyorum” seçeneğini tıklayarak ve ardından alttaki listeden vakfımızı seçerek ZİÇEV’e bağışlayabilirsiniz. Devamını Oku »

Bu Kurban Bayramında çocuklarımızın yüzünü güldürmek ister misiniz?


Vakfımızda, dini usullere uygun şekilde vekaleten kurban kestirebilirsiniz. Dilerseniz, kurban kestirmeden kurban bedeli kadar bağışta da bulunabilirsiniz. Kurban bedelimiz 1,250.- TL’dir. İlgili banka hesabımız:  Denizbank / Gölbaşı Şubesi (Ankara) Hesap no: 4810-5566-354 IBAN No: TR80 0013 4000 0000 0556 6000 05 Kurban ile ilgili sorularınız için 0312 484 24 70 no’lu telefonumuzu arayabilirsiniz. Her kurban çocuklarımızın daha iyi beslenmesine katkı ... Devamını Oku »

Çağdaş Marketler aracılığıyla da Vakfımıza kurban bağışında bulunabilirsiniz..


Her zaman yanımızda olan Çağdaş Marketler zinciri, bu kurbanda da ZİÇEV’e destek olmaya devam ediyor! Çağdaş Marketlerden Vakfımıza kurban bağışlayarak özel çocuklarımızın eğitimine ve beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Özel günlerde, özel çocuklara yardıma var mısınız? Devamını Oku »

Sevgili Adanalılara, haberimiz var :) Erken Çocukluk Özel Eğitim Programımız başladı


Devamını Oku »


Devamını Oku »


Devamını Oku »


Devamını Oku »

Anneler Gününüz Kutlu Olsun!


Devamını Oku »