Anasayfa / DUYURULAR

DUYURULAR

ZİÇEV Özel Sporcuları Türkiye Şampiyonasına Katılmaya Hak Kazandı


ZİÇEV, 8 Şubesi ile Yavuz Kocamer Masa Tenisi Şampiyonalarında Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun düzenlediği Yavuz Kocaömer 3. Masa Tenisi 1. ve 2. Bölge şampiyonaları, 12-17 Ocak 2020 tarihleri arasında Antalya’nın Kemer ilçesinde gerçekleştirildi. Bu müsabakalara Vakfımız;  Ankara, Adana, Antalya, Bolu, İstanbul, Kayseri, Niksar ve Samsun Şubelerimizin Spor Kulüplerinden özel sporcularımız ile katılım sağladı. ZİÇEV’in özel sporcularından Burcu Kayaalp, Betül ... Devamını Oku »

Taziye Mesajı


ZİÇEV Genel Müdürümüz Tomris Miser’in annesi Muazzez Gündoğdu vefat etmiştir. Cenaze namazı 03 Ocak 2020, Cuma günü öğle namazından sonra Karşıyaka Mezarlığında defnedilecektir. Başta ailesi ve sevenleri olmak üzere tüm ZİÇEV ailesinin başı sağolsun. Devamını Oku »

Bizimle Çalışmak İster misiniz?


ZİÇEV Elazığ Şubemizdeki iş ilanını görmek için tıklayınız. ZİÇEV Manisa Şubemizdeki iş ilanını görmek için tıklayınız.     Devamını Oku »

Mutlu Yıllar


Tüm değerli ZİÇEV dostlarımızın yeni yılını kutlarız. Yeni size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini diliyoruz. Bu yılda sizlerle birlikte bu yolda ilerlemek dileğiyle. Devamını Oku »

Taziye Mesajı


Şimdi aldığımız bir haber ile ZİÇEV İstanbul şubemiz öğrencilerinden biri olan Hikmet Erol Yıldırımlar’ın vefat ettiğini öğrendik. Başta ailesi olmak üzere tüm ZİÇEV ailesinin başı sağolsun. ZİÇEV YÖNETİM KURULU   Devamını Oku »

BAYRAM TEBRİĞİ


Sayın ZİÇEV Ailesi, Otuz yedi yıldır, on binlerce çocuğumuza ulaşıp ailelerine umut ışığı olabildiysek, bunu ancak sizin gibi duyarlı, hayırsever gönül dostlarımız sayesinde başarabildik. Kurban Bayramınızı en iyi dileklerimizle kutluyor, esenlikler diliyoruz. Saygılarımızla, Ülay Karakoç Genel Başkan Devamını Oku »

Kurban Bayramı Yaklaşıyor… Çocuklarımızın Yüzünü Güldürmek İster Misiniz?


Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfımızda, dini usullere uygun şekilde vekaleten kurban kestirebileceğiniz gibi, dilerseniz kurban kestirmeden kurban bedeli kadar bağışta da bulunabilirsiniz. Ankara Şubemiz için 2019 yılı kurban fiyatlarımız; küçükbaş için 1300 TL, büyükbaş için 1/7 hisse 1300 TL’dir İlgili banka hesabımız: Denizbank / Gölbaşı Şubesi (Ankara) Hesap adı: Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı Hesap no: ... Devamını Oku »

CarrefourSA bu kurbanda da Vakfımıza destek oluyor.


CarrefourSA 2019 yılı Kurban Bayramı kapsamında müşterilerine internet ve belirli mağazaları üzerinden, içlerinde Vakfımızın da yer aldığı kurumlara kurban bağışı olanağı sunuyor. CarrefourSA sitesi https://www.carrefoursa.com/tr/ üzerinden kurbanları, “siparişi tamamla” aşamasında “bağış yapmak istiyorum” seçeneğini tıklayarak ve ardından alttaki listeden vakfımızı seçerek ZİÇEV’e bağışlayabilirsiniz. Devamını Oku »

Kurbanınızı MİGROS’tan alabilir veya Vakfımıza MİGROS’tan kurban bağışlayabilirsiniz.


Kurbanınızı MİGROS’tan alarak veya MİGROS aracılığıyla ZİÇEV’e kurban bağışlayarak özel çocuklarımıza destek olmaya ne dersiniz: MİGROS’tan ZİÇEV’e kurban bağışladığınızda ya da kurbanınızı MİGROS’tan aldığınızda Vakfımıza ve özel çocuklarımıza destek olmuş olacaksınız. Dünyanın onların saflığına, onların da sizin yardımınıza ihtiyacı var.. Desteğinizi bekliyoruz! Devamını Oku »

Çağdaş Marketler aracılığıyla da Vakfımıza kurban bağışında bulunabilirsiniz.


Her zaman yanımızda olan Çağdaş Marketler zinciri, bu kurbanda da ZİÇEV’e destek olmaya devam ediyor! Çağdaş Marketlerden Vakfımıza kurban bağışlayarak özel çocuklarımızın eğitimine ve beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Özel günlerde, özel çocuklara yardıma var mısınız? Devamını Oku »