ZİÇEV, 1982’den beri özel eğitime ihtiyaç duyan her yaştan bireye tam gün eğitim, bireysel eğitim ve rehabilitasyon hizmeti vermektedir. Özel çocuklara verdiği bu hizmetlerin yanında ailelere de bu süreçte destek olmaktadır. Onların çocuklarını emanet edebilecekleri güvenilir bir yuva olmaktadır. Bilindiği üzere özel eğitim, normal eğitime göre daha pahalı bir eğitimdir. Bu sebeple alanında öncü ve önde  vakfımız, hizmetlerinin çok büyük bir kısmını gönüllü ve yardımsever vatandaşlarımızın, duyarlı kurum ve kuruluşlarımızın destekleri ile gerçekleştirmektedir. Bu hizmetlerimiz sayesinde özel çocuklarımızın sahip olduğu potansiyelleri ortaya çıkartarak başarıdan başarıya koşmalarını sağlamaktadır.

Özel çocuklarımız hayat boyu süren hem eğitim merkezinde hem de aile içinde devam eden bir eğitime ihtiyaç duyarlar. ZİÇEV, evlerinden çıkamayan ya da eğitim sisteminin dışında kalan özel çocuklarımızı bünyesine katarak onlara hayat boyu süren bir eğitim ve rehabilitasyon hizmeti vermektedir.

ZİÇEV’i ve özel çocuklarını yakından tanımak isteyenlere ve gönüllü olarak ZİÇEV ailesine katılmak isteyenlere kapımız ve kalbimiz sonuna kadar açıktır. Sizlerde içlerinde saf sevgi barındıran özel çocuklarımızı yakından tanımak, onlarla vakit geçirmek ve başarılarına ortak olmak isterseniz bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Çünkü inanıyoruz ki özel çocuklarımız için her yaştan ve her meslekten herkesin yapabileceği bir şey mutlaka vardır.

ZİÇEV gönüllüsü olmak için resmi internet sitemiz üzerinden ya da vakfımıza gelerek “Aylık Gönüllü Bağış” formumuzu doldurabilirsiniz. Formlarda istenilen bilgiler sadece üye kaydı olarak alınır ve sistemimizde saklanır. Kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Formlarda istenilen iletişim bilgileri, gönüllü destekçilerimiz ile sağlıklı bir iletişim kurmak, onlara duyurularımızı iletmek ve bizden güncel haberler almalarını sağlamak için kullanılır. Bunun yanında gönüllülerimiz yaptığımız etkinliklere, eğitimlere, atölyelerimize davet edilerek vakfımızla daha yakından bir iletişim kurmaları ve vakfımızı daha yakından tanımaları sağlanır. Bu nedenle gönüllü destekçilerimizden ricamız iletişim bilgilerinin güncel olmasına dikkat etmeleridir.

ZİÇEV Gönüllüsü Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçiniz.

Gönüllülük Başvuru Formu:

    Adınız (gerekli)

    E-postanız (gerekli)

    Yaşadığınız Şehir

    Bize Hangi Alanda Destek Vermek İstediğinizi Kısaca Açıklar mısınız?