Anasayfa / 2012 / Temmuz

Aylık Arşiv: Temmuz 2012

17 Temmuz 2012: Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın Caner Ekin’i kabulü


Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, down sendromlu sporcu Caner Ekin’i makamında ağırladı. Londra’ya paralimpik branşlarda 67 sporcu ile gideceklerini belirten Bakan Kılıç, “Bu konuya yönelik olarak da Caner gibi gençlerimizin varlığı çok önemli bir kazanım. Farkındalık oluşmasını sağlıyorlar. Zaman içerisinde herkesin bu konulara ilgi göstermesini sağlamış oluyorlar” dedi. Bakan Suat Kılıç, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) ... Devamını Oku »

15 Temmuz 2012: ZİÇEV Spor Lisanslı Milli Yüzücümüz Caner Ekin tarihe geçti


ZİÇEV Spor Kulübü lisanslı sporcusu, down sendromlu Caner Ekin 24. Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışlarına katıldı ve 6,5 km.lik parkuru 70 dakikada tamamlayarak tarihe geçti. Milli yüzücümüzün bu üstün başarısı yazılı ve görsel basınımızın ilgi odağı olurken, kurulduğu günden beri hep “ilk”leri başaran ZİÇEV Ailesini de sevince boğdu. Caner Ekin’in bugünlere gelmesinde babasının yanı sıra, ZİÇEV Spor Koordinatörü ve Antrenörü Osman ... Devamını Oku »

14 Temmuz 2012: Vakıfbank ZİÇEV Yatılı Bakımevi temeli Manisa’da atıldı


Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Manisa Şubesi Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin yanında bulunan arsamız üstünde Vakfımızın ilk Yatılı Bakımevinin temeli, Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç’ın katılımıyla, 14 Temmuz 2012 günü atıldı. Vakfımızın, eğitim ve rehabilitasyon hizmetinden sonraki ilk amacı, zihin engellilerin anne-babalarının, kendilerinden sonra çocuklarına ne olacağı, onlara kimin, nasıl sahip çıkacağı sorusuna yanıt verecek ... Devamını Oku »

Vakıfbank – ZİÇEV Manisa Yatılı Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi için “Halden Anlayanlar” Reklam Filmi


Vakıfbank’ın, Vakıf Medeniyetine yaraşır bir davranışla Manisa Bakımevi Merkezimizin yapımını ve iç donatımını üstlenmesiyle, Vakfımızın ilk Yatılı Bakımevinin temeli, 14 Temmuz 2012 günü atıldı. Vakfımızın, eğitim ve rehabilitasyon hizmetinden sonraki ilk amacı, zihin engellilerin anne-babalarının, kendilerinden sonra çocuklarına ne olacağı, onlara kimin, nasıl sahip çıkacağı sorusuna yanıt verecek yatılı bakımevlerinin gerçekleştirilmesidir. Vakıfbank ZİÇEV Yatılı Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi adı altında, ... Devamını Oku »

08 Temmuz 2012: ZİÇEV Manisa öğrencileri, gösterileriyle tam puan aldılar


Alya Ajans ve manisainternethaber’in, Spilos Otel’de gerçekleştirilen tanıtım kokteyli, iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. ZİÇEV Manisa’nın özel çocukları renkli gösterileri ile geceye ayrı bir anlam kattılar. Devamını Oku »