Anasayfa / 2012 / Nisan

Aylık Arşiv: Nisan 2012

20 Nisan 2012: Manisa Şubemizden iki güzel haber var


Uğur Böcekleri Makbule Ölçen’de… Manisa Uğur Böceği Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı(ZİÇEV)Makbule Ölçen Özel Eğitim Kurumları Manisa Şubesi’ne çok anlamlı bir ziyarette bulundu. Manisa Uğur Böceği Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, öğretmenleri Serap Korap ve Müge Sarıçalı eşliğinde toplamış oldukları mavi kapakları ZİÇEV Makbule Ölçen Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne teslim ettiler. ZİÇEV Makbule ... Devamını Oku »

10 Nisan 2012: Manisa Emniyeti, Ceyda’ya emanet edildi


Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Makbule Ölçen Özel Eğitim Kurumları Manisa Şubesi öğrencileri, Polis Teşkilatı’nın 167.kuruluş yıldönümünde Manisa Emniyet Müdürü Yunus Çetin’i makamında ziyaret ettiler. Emniyet Müdürü Çetin, makamında kabul ettiği Makbule Ölçenliler’i hediyeler vererek karşıladı. ZİÇEV Manisa Şubesi Başkanı Hüseyin Okumuş, Makbule Ölçen Özel Eğitim Kurumları Manisa Şubesi Müdürü İncinur Mumcuoğlu, kurum öğretmeni Gülseren Karan ile ... Devamını Oku »

08 Nisan 2012: İstanbul Şubemizde bahar sevinci fotoğraflara yansıdı


Artık bahar geldi. Güneş nihayet gülen yüzünü gösterdi. İçimiz kıpır kıpır… Öyle ya, artık içerde durmak olur mu? Bütün şubelerimizde olduğu gibi, İstanbul Şubemizde de, hem eğitimcilerimiz, hem de çocuklarımız ılık ve sevecen bahar günlerini sevinçle karşıladılar. Fotoğraf makinelerini alıp çıktılar bahçeye. Kimi ağaçları, çiçekleri çekti, kimi arkadaşlarını… Ama hepsi de çok güzel kareler yakaladılar. İşte size ZİÇEV Ergo-Sum Fotoğraf ... Devamını Oku »