08 Nisan 2012: İstanbul Şubemizde bahar sevinci fotoğraflara yansıdı

Artık bahar geldi. Güneş nihayet gülen yüzünü gösterdi. İçimiz kıpır kıpır… Öyle ya, artık içerde durmak olur mu? Bütün şubelerimizde olduğu gibi, İstanbul Şubemizde de, hem eğitimcilerimiz, hem de çocuklarımız ılık ve sevecen bahar günlerini sevinçle karşıladılar. Fotoğraf makinelerini alıp çıktılar bahçeye. Kimi ağaçları, çiçekleri çekti, kimi arkadaşlarını… Ama hepsi de çok güzel kareler yakaladılar. İşte size ZİÇEV Ergo-Sum Fotoğraf Atölyesi İstanbul Şubesi gençlerinin vizörlerinden birkaç kare…

İstanbul Şubemizde bahar coşkusu bununla da bitmedi. Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Davutpaşa Yerleşkesinde düzenlenen ve iki gün süren olan “Kariyer Günleri”ne üç gencimiz katıldılar ve üniversite öğrencileriyle birlikte “Ritim Gösterisi” düzenlediler. Başlangıçta oldukça ürkek olan üniversite gençleri, kısa zamanda özel gençlerimizle kaynaştılar ve birlikte ritim ve neşe dolu bir gün geçirdiler.

Aynı günün akşamı İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu ve personeli, her zaman büyük desteğini gördüğümüz Suadiye Rotary Kulübü üyelerine, okul yemekhanesinde mütevazi bir yemek vererek sonsuz teşekkürlerini dile getirdiler. Bu vesileyle hayırseverlerimiz, Ritim Grubu mini konserini beğeniyle izlediler, alkışlarıyla gençlerimizi yüreklendirdiler.