Anasayfa / 2010 / Aralık

Aylık Arşiv: Aralık 2010

27 Aralık 2010: Yönetim Kurulları Koordinasyon Toplantısı yapıldı


ZİÇEV Yönetim Kurulları Koordinasyon Toplantısı 25-26 Aralık 2010 günlerinde, Genel Merkez’de yapıldı. Toplantıya Genel Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Şube Yönetim Kurulları Başkanları, Genel Koordinatör, Genel Müdür ve Vakıf Müdürü katıldılar. İki gün boyunca gecenin geç saatlerine kadar süren toplantıya konuk olarak STGM uzmanlarından Nejat Taştan ve Seda Alp ile Özel Sektör Gönüllüleri Derneği Koordinatörü Başak Güçlü katıldılar. Aynı zamanda ... Devamını Oku »

15 Aralık 2010: Eğitim Koordinasyon Toplantısı Genel Merkez’de yapıldı


Genel Merkezde, 13-14 Aralık 2010 tarihlerinde ZİÇEV Eğitim Koordinasyon Toplantısı yapıldı. Genel Koordinatör ve Kurucu Temsilcisi Hasan İffet Cengiz başkanlığında yapılan ve ZİÇEV – Makbule Ölçen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Kurumları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren on beş Merkezin müdürlerinin katıldığı toplantı, Genel Başkan Ülay Karakoç’un konuşmasıyla başladı. Daha sonra Genel Koordinatör Hasan İffet Cengiz, katılımcıları, şubelerin gelir-gider durumlarının nasıl ... Devamını Oku »

03 Aralık 2010: Sporcularımız TBMM’de, Hakan Şükür ve Tanju Çolak’la maç yaptılar


3 Aralık Dünya Özürlüler Günü etkinlikleri çerçevesinde, TBMM Başkanlığı ve T. C. Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Zihinsel Engelliler Spor Federasyonu işbirliğiyle, TBMM spor tesislerinde bir futbol turnuvası düzenlendi. 3 Aralık günü Saat 10.00’da TBMM halı saha tesislerinde düzenlenen turnuvaya ZİÇEV Spor, Harun Yavuzalp İş Okulu, Milli Piyango İş Okulu, SHÇEK Spor Kulübü olmak üzere dört kurum katıldı ve ... Devamını Oku »

03 Aralık 2010: Kayseri Şubemizin düzenlediği panel büyük ilgi gördü


3 Aralık Dünya Özürlüler Günü etkinlikleri çerçevesinde, ZİÇEV Kayseri Şubesi  “Engellilerimizin Sorunlarına Yönelik Yaklaşımlar” konulu bir panel düzenledi. 03 Aralık 2010 günü Saat 14.00’te Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonunda düzenlenen panele katılan değerli bilim insanlarından Dumlupınar Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulundan Doç. Dr. Ali Cımbız, “Engellilerde Fizik Tedavi Yöntemleri”, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim üyelerinden Doç. Dr. Füsun F. ... Devamını Oku »