19 Haziran 2014 : Gölbaşı Kaymakamı ve Beraberindeki Heyet Vakfımızı Ziyaret Ettiler.

13 Haziran 2014 tarihinde, Ankara Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi Kursları Sergisinin açılışını yapan ve ZİÇEV standına büyük ilgi gösteren Gölbaşı Kaymakamı Şevket Cinbir ve eşleri, Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı ve Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Oğuz Yücel, 19 Haziran 2014 Perşembe günü Vakfımız Genel Merkezini ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulu odasında Genel Başkan Ülay Karakoç, Genel Başkan Yardımcısı Müge Konor, Genel Sayman M. Erol Mahmutoğlu, Makbule Ölçen Özel Eğitim Kurumları Genel Müdürü N. Tomris Miser, Vakıf Müdürü Naci Kargın ve diğer yöneticilerle birlikte olan değerli konuklar, sıcak bir sohbetle ZİÇEV hakkında bilgi aldılar. Özel eğitimin sorunları konusunda geniş bilgi sahibi olan Kaymakamımız, Milli Eğitim Müdürümüz ve Halk Eğitim Merkezi Müdürümüzle, çözüm yolları konusunda görüş alış verişi yapıldı.Daha sonra Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini gezen konuklarımız, özel çocuk ve gençlerimizle tek tek ilgilendiler. Gençlerimizle neşeli dakikalar geçirdiler. Her biri Halk Eğitim Kurslarından hangilerine katıldıkları hakkında bilgi verdiler ve mutluluklarını dile getirdiler. Konuklarımız Merkezden ayrılırken memnuniyetlerini belirttiler.

Başta Kaymakamımız Şevket Cinbir ve eşleri olmak üzere, duyarlı yaklaşımları ve sıcak ilgileriyle Vakfımızı onurlandıran güzel ilçemizin yöneticilerine gönülden teşekkür ediyoruz.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir