Yeni Hizmetimiz: ZİÇEV Mağaza

Gönüllü annelerimizin mutfağından sizin mutfağınıza uzanan bir lezzet yolculuğu başlıyor.

 

“ZİÇEV’in özel çocuklarının eğitimine katkı sağlamak için hayata geçirdiğimiz ZİÇEV MAĞAZA projemize destek vererek, aldığınız her ürünle çocuklarımızın eğitimine katkı sağlayabilirsiniz.”

 

Mağazamızı ziyaret etmek için tıklayınız.

 

ZİÇEV MAĞAZA açıldı

 

ZİÇEV MAĞAZA, ZİÇEV (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) tarafından pandemi sürecinde kurumumuzun girdiği maddi sıkıntıya çare olması amacıyla hayata geçirilen bir çalışmadır.

Pandemi dolayısıyla, Vakfımızın gelir kaynağı olan kermes vb. etkinliklerimizin yapılamaması önemli bir gelir kaynağımızın yok olmasına neden olmuştur. Bu sebeple gelirimiz oldukça azalmış ve Vakıf olarak maddi sıkıntı içine düşmüş bulunuyoruz.

Aynı zamanda, Bir diğer gelir kaynağımız olan “Eğitim Destek Ücreti” de yüz yüze eğitim alan özel öğrencilerimizin sayısının düşmesi ile ciddi oranda azalmıştır.

Bildiğiniz üzere özel gereksinimli çocuklarımızın/bireylerimizin bağışıklığının zayıf olması dolayısıyla kendi öz bakımını yapamayan öğrencilerimizi maalesef sosyal mesafe kurallarını göz ardı etmemek için yüz yüze eğitimlere alamamaktayız. Bunun yanında, pandemi dolayısıyla, haklı olarak, çocuklarının yüz yüze eğitimlere devam etmesinden çekinen ailelerimiz de mevcuttur. Bu yüzden, yüz yüze eğitimlerimiz de ciddi bir düşüş olmuştur. Ancak, ZİÇEV olarak özel gereksinimli öğrencilerimizin eğitimlerinden daha fazla uzak kalmamaları için eğitimlerimizde yeni yöntemler geliştirme çabası içerisindeyiz. Çalışmalarımızı son hızla sürdürmek ve bir an önce eğitimlerimizi tüm öğrencilerimize ulaştırabilmek adına uzaktan/evden eğitim(pdf linki) yöntemleri üzerine çalışıyoruz. Ancak, bu çalışmalarımızı hayata geçirebilmek ve sürdürebilmek için yeni bir gelir kapısına da ihtiyat duymaktayız. Biz de, pandemi ile varlığını daha çok hissettiğimiz dijital ortamda kimliğimizi var etmek için çalışmalarımıza başladık. İlk olarak da, sizlerin de desteğiyle bize önemli bir gelir kapısı oluşturacağına inandığımız ZİÇEV MAĞAZAmızı hizmetinize açtık.

Şimdi, özel gereksinimli öğrencilerimizin uzaktan/evden eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için ZİÇEV MAĞAZA ile karşınızdayız.

Siz de özel gereksinimli öğrencilerimizin eğitimlerine kavuşmaları için KIŞLIK GIDA İHTİYAÇLARINIZI “ZİÇEV MAĞAZA”dan satın alarak bizlere destek olabilirsiniz.

Unutmayın ki, satın aldığınız her ürün özel gereksinimli çocuklarımızın eğitimlerine kavuşmaları için bir adım.

 

Misyon:

ZİÇEV MAĞAZA misyonumuz, pandemi süreci dolayısıyla yüz yüze eğitimlere devam edemeyen özel gereksinimli çocuklara uzaktan/evden eğitim imkânı sunarak ve bunun sürdürülebilir olmasını sağlayarak özel gereksinimli öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlamaktır. ZİÇEV Mağaza, gönüllü annelerimiz tarafından hazırlanan ev yapımı ürünlerle, tüketiciye sağlıklı ürünler ulaştırmayı hedeflemektedir.

Vizyon:

ZİÇEV MAĞAZA vizyonumuz, ZİÇEV Markasını üretim alanında ön plana çıkarmak ve öğrencilerimizin eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak sürekli bir gelir kaynağı oluşturmaktır.

 

Değerlerimiz:

Doğaya, insana ve sağlığa yararlı üretim yapmak,

Kaliteli ve sağlığa yararlı ürünler üretmek,

Kalite ve fiyat politikaları konusunda özenli olmak,

Müşteri memnuniyetini önemsemek,

Sürdürülebilir bir gelir kaynağı sağlamak

Şeffaflık, güvenirlik ve dürüstlük,