Anasayfa / 2016 / Aralık

Aylık Arşiv: Aralık 2016


Devamını Oku »

ZİÇEV yararına düzenlenen 7. Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Turnuvası 17 Aralık 2016 tarihinde gerçekleşti


  Engelliler yararına yapılan geleneksel Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Turnuvasının 7. si bu yıl ZİÇEV yararına, 17 Aralık 2016 Cumartesi günü Mercedes Benz Türk şirketinin Bahçeşehir Hoşdere’de bulunan fabrika tesislerinin kapalı spor salonunda düzenlendi. Turnuvaya 39 erkek ve 9 bayan olmak üzere toplam 48 takım 120 sporcuyla katıldı. Erkeklerde TELAS LASTİK (İstanbul), kadınlarda ise VMTD (İstanbul) şampiyon oldu. Mercedes Benz Türk ... Devamını Oku »

Genel Başkanımız Ülay Karakoç’a “Üstün Hizmet Başarı Ödülü”…


Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (ASTOP) tarafından geleneksel hale getirilen “Dünya Gönüllüler Günü Ödül Töreni”, 5 Aralık 2016 tarihinde Ankara Sanayi Odası Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Çok sayıda STK’nın ve STK’lara destek verenlerin ödül aldığı törende, Genel Başkanımız Sayın Ülay Karakoç engellilik alanında yaptığı çalışmalardan ötürü “Üstün Hizmet Başarı Ödülü”ne layık görüldü. Genel Başkanımız, ödülünü Genç Girişim Yönetişim Derneği Başkanı M. ... Devamını Oku »

ZİÇEV Niksar’a Servis Aracı Bağışı..


Cumhuriyet Halk Partisi Tokat Milletvekili Sayın Kadim Durmaz’ın girişimiyle Ford Otosan firması tarafından ZİÇEV Niksar şubemize servis aracı olarak 2016 Model bir minibüs hediye edildi. ZİÇEV Niksar okul binamızda düzenlenen törene, CHP Tokat Milletvekili Sayın Kadim Durmaz ve eşi Sayın Fazilet Durmaz, Niksar Kaymakamı Sayın Selami Kapankaya,  Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Mahmut Bülent Aybak, Niksar Esnaf ve ... Devamını Oku »

3 Aralık Dünya Engelliler Gününün 2016 temasını biliyor musunuz?


1992’den beri dünya çapında kutlanmakta olan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün BM tarafından belirlenmiş bu seneki teması: “Arzu ettiğimiz gelecek için 17 hedefi başarıyla gerçekleştirmek” Peki, nedir bu 17 hedef? New York’taki Birleşmiş Milletler Genel Merkezinde 25-27 Eylül 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen BM Sürdürülebilir Kalkınma Zirvesinde “2030 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri”, içlerinde Türkiye’nin de bulunduğu 193 ülkenin imzası ile, kabul edildi. 2030 ... Devamını Oku »