Genel Başkanımız Ülay Karakoç’a “Üstün Hizmet Başarı Ödülü”…

10Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (ASTOP) tarafından geleneksel hale getirilen “Dünya Gönüllüler Günü Ödül Töreni”, 5 Aralık 2016 tarihinde Ankara Sanayi Odası Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Çok sayıda STK’nın ve STK’lara destek verenlerin ödül aldığı törende, Genel Başkanımız Sayın Ülay Karakoç engellilik alanında yaptığı çalışmalardan ötürü “Üstün Hizmet Başarı Ödülü”ne layık görüldü.

8
Genel Başkanımız, ödülünü Genç Girişim Yönetişim Derneği Başkanı M. Nezih Allıoğlu’nun elinden alırken yaptığı konuşmada, “Türkiye genelinde 15 şubemiz, bin 500 zihinsel engelli çocuğumuz var. Onların hepsi benim çocuğum ama gönül, para ve insan desteğine çok ihtiyacımız var.” dedi. Konuşmasını ASTOP’a teşekkür ederek bitiren Başkanımızın ardından GGYD Başkanı Allıoğlu da tamamen gönüllülük esasıyla hareket ederek toplum için üreten, yoktan var eden herkese teşekkür etti, ZİÇEV Başkanı Ülay Karakoç nezdinde tüm yardımseverleri kutladı.

11Ödül töreni öncesinde bir konuşma yapan Türk Sanayici ve İş Adamları (TÜSİAV) Vakfı Başkanı Veli Sarıtoprak, günün anlam ve önemine değindi. Ödül törenine Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, TBMM eski Başkanı Köksal Toptan ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu başkanı katıldı.

4Genel Başkanımızın yanı sıra; Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Kurucusu Nesibe Aydın, HHB Expo Yönetim Kurulu Başkanı Şule Dayangaç, OSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Güçlü, Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Genel Başkanı Gülgen Dural, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, Türkiyem Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Toptan, Hacettepe Spor Kulübü Başkanı Arda Çakmak, Galatasaraylılar 1Birliği Derneği Başkanı Mehmet Dülger, Anne Çocuk Eğitim Vakfı Gönüllüsü Gülcan Özkan, LÖSEV Vakıf ve Yönetim Kurulu Başkanı Üstün Ezer,  Gıda Güvenliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Samim Saner, Gazeteciler Cemiyeti  Başkanı Nazmi Bilgin ve Ankara Üniversiteliler Derneği Başkanı Günal Akbay ödüle layık görülen diğer STK başkanları ve gönüllüler oldu.

Tüm hayırseverlerin Dünya Gönüllüler Günü’nü kutlarken, başta Saygıdeğer Genel Başkanımız Ülay Karakoç olmak üzere, ödüle layık görülen herkesi tek tek tebrik eder, başarılarının daim olmasını dileriz.

965

Haberle ilgili linkler:

Ülay Karakoç’a Üstün Başarı Hizmet Ödülü

http://www.iha.com.tr/ankara-haberleri/dunya-gonulluler-gunu-odulleri-sahiplerini-buldu-ankara-1561595/