Anasayfa / 2014 / Haziran

Aylık Arşiv: Haziran 2014

19 Haziran 2014 : Gölbaşı Kaymakamı ve Beraberindeki Heyet Vakfımızı Ziyaret Ettiler.


13 Haziran 2014 tarihinde, Ankara Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi Kursları Sergisinin açılışını yapan ve ZİÇEV standına büyük ilgi gösteren Gölbaşı Kaymakamı Şevket Cinbir ve eşleri, Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı ve Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Oğuz Yücel, 19 Haziran 2014 Perşembe günü Vakfımız Genel Merkezini ziyaret ettiler. Yönetim Kurulu odasında Genel Başkan Ülay Karakoç, Genel Başkan Yardımcısı ... Devamını Oku »

15 Haziran 2014 : Nermin Fenmen Kars’ta ZİÇEV Yararına 47km. Koştu


Bilkent Üniversitesi hocalarından Nermin Fenmen, daha önce duyurusunu yaptığımız gibi, Kars Maratonu’na katılarak 47 kilometrelik parkuru ZİÇEV yararına koştu. Böylesi zorlu bir mücadeleyi, bütün sporculara örnek olması gereken bir sosyal sorumluluk bilinciyle ve başarıyla tamamlayan değerli sporcuyu bütün kalbimizle kutluyor, teşekkür ediyoruz. Bitirme Belgesi ile sevincini ve gururunu Vakfımızla paylaştığı mesajını sizlere sunmaktan onur duyuyoruz. Sevgili ZİÇEV Ailesi, 47 kilometrelik ... Devamını Oku »

13 Haziran 2014 : Halk Eğitim Sergisinde ZİÇEV Stantı Beğeniyle İzlendi.


Vakfımız Ankara Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezinde, Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından zihinsel engelli çocuklar için açılan kurslar sonucunda düzenlenen Sergi, 13 Haziran 2014 tarihinde, Gölbaşı Kız Meslek Lisesi salonunda, Gölbaşı Kaymakamı Şevket Cimbir ve eşlerinin katılımıyla açılmıştır, Sergi açılışına ZİÇEV’den Eğitim Müdürümüz Sermin Kumdakcı ile Vakıf Müdürümüz Naci Kargın katılmıştır. Konuklar tarafından beğeniyle izlenen Sergide, Kaymakam Bey ve eşleri ... Devamını Oku »