13 Haziran 2014 : Halk Eğitim Sergisinde ZİÇEV Stantı Beğeniyle İzlendi.

Vakfımız Ankara Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezinde, Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından zihinsel engelli çocuklar için açılan kurslar sonucunda düzenlenen Sergi, 13 Haziran 2014 tarihinde, Gölbaşı Kız Meslek Lisesi salonunda, Gölbaşı Kaymakamı Şevket Cimbir ve eşlerinin katılımıyla açılmıştır, Sergi açılışına ZİÇEV’den Eğitim Müdürümüz Sermin Kumdakcı ile Vakıf Müdürümüz Naci Kargın katılmıştır.

Konuklar tarafından beğeniyle izlenen Sergide, Kaymakam Bey ve eşleri ZİÇEV standına özel ilgi göstermişlerdir. Kaymakamımız Şevket Cimbir, ZİÇEV özel gençlerinin el ürünlerine beğenisini dile getirerek haftaya Çarşamba veya Perşembe günü ZİÇEV’i ziyaret edeceğini belirtmiştir.

Gölbaşı Halk Eğitim Müdürlüğünün Vakfımız bünyesinde açtığı kurslarda amacımız; özel çocuk ve gençlerimizin, yatkın ve yetenekli oldukları konuları belirleyip o alanda hem mutlu zaman geçirmeleri, hem de el becerilerini geliştirerek topluma üretici bireyler olarak kazandırılmalıdır.

Bu çerçevede sürdürülen kurs çalışmalarında, özel gençlerimizin başarılı olmasında özverili çabalarını esirgemeyen kurs eğitmenlerimizi ve canla başla gayret gösteren öğrencilerimizi kutluyor, çocuklarımızdan bu olanağı esirgemeyen Gölbaşı Kaymakamımız Şevket Cimbir ile Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne şükranımızı sunuyoruz.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir