Anasayfa / 2012 / Haziran

Aylık Arşiv: Haziran 2012

04 Haziran 2012: ZİÇEV Türk Sanat Müziği Korosu Konseri yine muhteşemdi


Çalışmalarını değerli TRT sanatçılarından Hasan Eylen’in Şefliğinde ve Vakfımız yararına sürdüren ZİÇEV Türk Sanat Müziği Korosu, 04 Haziran 2012 akşamı, Kocatepe Kültür Merkezi Salonunda yılsonu konseri verdi. Daha önce Vakfımız Genel Merkeze devam eden öğrencilerimiz ve velileri için, özel bir repertuarla çocuklarımızın çok sevdikleri ve doyasıya eğlendikleri bir konser veren koromuz ve solistlerimiz, yılsonu konserinde de konukları kendine hayran bıraktılar. ... Devamını Oku »

03 Haziran 2012: Genel Merkez Açık Hava Şenliği ve Kermesi çok neşeli geçti


03 Haziran 2012, Pazar günü, Almanya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği bahçesinde, ZİÇEV dostları bir araya geldik. Bir hafta önce durmaksızın yağan yağmurlar, yerini güneşli, sıcacık bir güne bırakmıştı. Büyükelçiliğin yemyeşil çimenleri üstünde, büyük ağaçların serin gölgesinde, çocuklar kadar büyükler de mutlu bir gün geçirdiler. Antalya, Bolu ve İzmir şubelerimiz de açtıkları standlarla bizlere katıldı. Yiyecek-içecek servislerimiz, hediyelik eşyalarımız, piyangolarımız, palyaçolarımız, canlı ... Devamını Oku »

01 Haziran 2012: Hisar Lions Kulübü Genel Merkeze çok önemli bir bağış yaptı


Hisar Lions Kulübünün ”Karşılıksız Hizmet Projesi” çerçevesindeki, övgüye değer çalışmalarından biri de ZİÇEV Genel Merkezinde eğitim ve rehabilitasyon hizmeti alan özel gençlerimiz yararına oldu. Hisar Lions Kulübü, Vakıf Genel Merkezine 20 tonluk bir Kalıp Kesme Presi ile bu aletin daha işlevsel kullanılabileceği özel bir Dikiş Makinesi bağışladılar. Daha önce gönderilen ve yerine yerleştirilen donanımın kullanımı eğitimini, Genel Merkez özel eğitim ... Devamını Oku »