Anasayfa / 2009 / Aralık

Aylık Arşiv: Aralık 2009

23 Aralık 2009: Mersin Şubemizde “Bitirme Belgesi Teslim Töreni” yapıldı


İŞKUR Projeleri çerçevesinde Mersin Şubemizin (https://www.zicev.org.tr/mersin-subesi) gerçekleştirdiği ”Atık Malzemelerden Süs Eşyası Üretimi Eğitim Kursu” Bitirme Belgeleri kursiyerlerimize, 23 Aralık 2009 günü, Mersin Gazi Lisesi Tiyatro Salonunda düzenlenen törenle verildi. Haziran-Aralık 2009 aylarında uygulanan ve altı ay süren Kursta zihinsel yetersiz gençlerimize, atık malzemelerden süs eşyası yapımı öğretilerek, hem el becerilerinin gelişmesine, hem de işe yaramaz, çöpe atılması düşünülecek malzemelerin ne kadar yararlı kullanılabileceği ... Devamını Oku »

20 Aralık 2009: Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Manisa Şubemizde


20 Aralık 2009 günü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı (AKP Manisa Milletvekili) Bülent Arınç’ı, Manisa Şubemizi ziyaretlerinde, Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, Manisa Valisi Celaleddin Güvenç, Belediye Başkanı Cengiz Ergün, İl Özel İdare Başkanı Dursun Ali Yıldız, Emniyet Müdürü Adem Aydemir, Milli Eğitim Müdür V. Aziz Ersoy, Sağlık Müdürü Dr. Ziya Tay, Ankara’dan ZİÇEV Genel Başkanı Ülay Karakoç, Makbule Ölçen ... Devamını Oku »

03 Aralık 2009: 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü Etkinlikleri


4. Türkiye Bowling Şampiyonası 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü etkinlikleri çerçevesinde, 4. Türkiye Bowling Şampiyonası, her yıl olduğu gibi, yine Bilkent Rollhouse Bowling Salonu’nda düzenlendi. Türkiye’nin dört bir yanından pek çok sporcunun katıldığı şampiyona çok çekişmeli ve heyecanlı geçti. Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, TBMM Başkanlığı Genel Sekreteri Ali Osman Koca, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Tarık Bitlis ve ZİÇEV Genel Başkanı ... Devamını Oku »