Anasayfa / 2009 / Mart

Aylık Arşiv: Mart 2009

28 Mart 2009: ZİÇEV Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı


Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Olağan Genel Kurul Toplantısı, 26 Mart 2009 günü, Vakıf Genel Merkezinde yapıldı. Yoklama ve Saygı Duruşunun ardından Genel Başkan Ülay Karakoç bir açış konuşması yaptı. Vakfın en üst yetkili organı olan Kurul üyelerine hoş geldiniz dedi ve son dönem yaşanan sorunları, yanı sıra olumlu ve mutlu gelişmeleri kısaca özetledi. Yönetim Kurulunun Başkanlık ... Devamını Oku »

16 Mart 2009: Gençlerimizin Fotoğraf Sergisi Milli Kütüphane’de açıldı


Faika Berat Pehlivan önderliğinde duyarlı fotoğraf sanatçılarımız tarafından çalıştırılan ZİÇEV – Zihin Ergo-sum Fotoğraf Atölyesi fotoğrafçılarının ürünleri, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Milli Kütüphane Başkanlığının katkılarıyla, Milli Kütüphane Salonunda sergilendi. 16-22 Mart 2009 tarihleri arasında gezilebilen sergi fotoğraf severler tarafından büyük ilgi gördü. Serginin açılışına Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcıları Şenay Başer ve Kemal Fahir Genç katıldılar. Şenay Başer sergi açılışında yaptığı kısa ... Devamını Oku »

02 Mart 2009: Anlamlı Açılış: Mutlulukla hüznü bir arada yaşadık


02 Mart 2009 Pazartesi günü Vakfımız Genel Merkezde çok anlamlı, acılı, bir o kadar da mutluluk veren ve ZİÇEV Genel Merkezi ile Kle Rotaract Kulübünün ortaklaşa konukseverliği ile düzenlenen bir açılış töreni yapıldı: Ersin Aslan Sinema ve Seminer Salonu Açılış Töreni… Ersin Aslan, çok genç, henüz 32 yaşında, bu dünyadan zamansız ayrılan çok değerli, hayat dolu bir gençti. Onun arkadaşları, Kale Rotaract ... Devamını Oku »