18 Aralık 2011: Türkiye Bocce Şampiyonasına Bolu Şubemiz sporcuları katıldı

9-11 Aralık 2011 tarihinde, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Beden Eğitimi Spor ve Yüksek Okulu ile Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun birlikte düzenlediği Özel Sporcular Türkiye Bocce Şampiyonası Hatay’da gerçekleştirildi. Şampiyonaya ZİÇEV Bolu Şubesini temsilen Dağkent Engelliler Spor Kulübü sporcuları katıldılar. Hikmet Manaz ile Beden Eğitimi Öğretmeni ve Antrenör Soner Aktaş’ın, önderliğinde sporcular Emre Yüksel ve Ayhan Otlu yarıştılar. Eğitilebilir ve öğretilebilir olmak üzere toplamda kırk altı kulübün katıldığı müsabakalarda Bolu Şubesi sporcuları Türkiye dördüncüsü olmuşlardır. Engellilerin henüz yeni yeni katıldıkları Bocce sporunda, ZİÇEV gençlerinin, gelecek yıllarda daha üstün başarılara iöza atacaklarına inanıyoruz.

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen’i Ziyaretleri

Türkiye 4.lüğü nedeniyle, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen’i makamında ziyaret eden özel sporcularımız, ziyaret sırasında geçtiğimiz dönemde, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’na katılma vizesi alan, Milli Atıcılık Sporcumuz Çiğdem Özyaman ile de tanıştılar. İl Müdürümüze ve Çiğdem ablalarına, daha çok çalışarak, bir sonraki turnuvada altın madalya kazanma sözü veren özel sporcularımızın mutlulukları görülmeye değerdi.

Engellilerin henüz yeni yeni katıldıkları Bocce sporunda, ZİÇEV gençlerinin, gelecek yıllarda daha üstün başarılara imza atacaklarına inanıyoruz.