12 Mayıs 2011: Kara Kuvvetleri Komutanı Org. Erdal Ceylanoğlu’nu ziyaret ettik

12 Mayıs 2011 günü Genel Başkanımız Ülay Karakoç ile Yönetim Kurulu Üyemiz Günseli Tatar, Kara Kuvvetleri Komutanı Org. Erdal Ceylanoğlu’na bir nezaket ziyaretinde bulundular. ZİÇEV – Zihin Ergo-Sum Fotoğraf Atölyemizin başarılı öğrencisi Erkan Ezer’i de birlikte götürdüler. Ziyaret sırasında, Bilkent Üniversitesi öğrencilerinden Ceylanoğlu’nun oğlu Burak Ceylanoğlu ve sınıf arkadaşlarından Merve Akarçay da hazır bulundular.

Hatırlanacağı üzere, içlerinde Burak Ceylanoğlu ve Merve Akarçay’ın da bulunduğu bir grup duyarlı gencimiz, 2010-2011 öğretim döneminde ve sosyal sorumluluk dersleri çerçevesinde, haftada bir gün Genel Merkezimize gelerek özel gençlerimizle etkinlikler yapmışlar ve çok kaynaşarak birlikte güzel zamanları paylaşmışlardı.

Genel Başkanımız ve yanındakiler Kara Kuvvetleri Komutanı Org. Erdal Ceylanoğlu tarafından çok sıcak karşılandılar. Komutanımız, Vakfımız ile ilgili ayrıntılı bilgi aldı ve elinden gelebilecek her türlü desteği göstereceğini belirtti.

Erkan Ezer, çektiği fotoğraflardan birini Komutanımıza sundu; kendileri de, Erkan Ezer’e çok anlamlı bir Mehmetçik heykelciği armağan etti.

Kara Kuvvetleri Komutanı Org. Erdal Ceylanoğlu’na, duyarlı yaklaşımı ve sıcak kabulü için gönülden teşekkürlerimizi arz ediyoruz.