07 Mayıs 2011: Taksim Rotary Kulübü, İstanbul Şubemize Uçurtma Şenliği düzenledi

07 Mayıs 2011 Cumartesi günü Dönem Başkanlığını Sümer Atakan’ın yaptığı Taksim Rotary Kulübü önderliğinde düzenlenen Engelliler Uçurtma Şenliği’ne çocuklarımız ve aileleri katılarak çok güzel bir gün geçirdiler.

Çocuklarımız ve aileleri İstanbul Ümraniye’de hizmet veren Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nden alınıp Kilyos’ta, şenliğin düzenlendiği alana getirildiler. Ulaşım desteği için Kartal Belediyesine teşekkür ediyoruz.

Beklenenin aksine epeyce soğuk, rüzgarlı ve yağmurlu geçen Mayıs ayında, çocuklarımızın şansına o gün gökyüzü masmaviydi. Hep birlikte yemekler yenildi, çocuklarımıza hediye edilen rengarenk uçurtmalar, çocuklarımızın yüzlerindeki gülücüklerle birlikte gökyüzünü kapladı.

Sevgili Rotaryen eşleri, el emeği kek-börek- kurabiye çeşitlerini çocuklarımıza ve velilerimize ikram ettiler. Her biri birbirinden lezzetli yemekleri yiyen sevgili yavrularımızın mutluluğu görülmeye değerdi.

Şenlik sonunda Taksim Rotary Kulüp tarafından hediye edilen Türk Bayraklarını sallayarak kulüp üyelerine teşekkürlerini ve mutluluklarını ileten çocuklarımız ve aileleri tekrar Rehabilitasyon Merkezimiz önüne getirildiler.

Taksim Rotary Kulübü’nün yüce gönüllü üyeleri ve ailelerine, Vakfımıza gösterdikleri sevgi ve içten davranış için, çocuklarımız adına, bütün kalbimizle teşekkür ediyoruz.