GOLDEN KOİ Bileziklerimiz Şimdi Satışta

Takı Tasarımcısı Deniz Şenocaklı tarafından Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) öğrencilerinin eğitimine katkı sağlamak amacıyla tasarlanan “GOLDEN KOİ” bilekliklerimiz şimdi satışta

Sen de bir bileklik alarak özel gereksinimli çocuklarımızın eğitimine katkı sağlayıp, geleceklerine ışık tutabilirsin.

Zihinsel Yetersiz Çocukları Koruma ve Yetiştirme Vakfı ZİÇEV Antalya Şube Başkanı Aylin Ayaz Yılmaz projeyi şu sözlerle açıkladı: “Öğrencilerimizin bireysel durum ve yeteneklerini göz önünde tutarak, özel gereksinimi olan bireyin sahip olduğu potansiyeli en üst seviyeye çıkartarak kendilerine yeten, bağımsız, üreten bireyler olmalarını sağlamak en büyük hedefimiz. Bu hedefimizde derneğimize sihirli dokunuşlarıyla katkı sağlayan takı tasarımcısı Deniz Şenocaklı’ya teşekkür ederim. Bakış açımızı değiştirerek duyarlılığımızla büyük bir adım daha atarak zihinsel yetersiz çocuklarımız için çok özel bir işbirliği yaptık. Koi Balığı efsanesinden ilham alarak, özel çocuklarımız için Deniz Şenocaklı’nın yarattığı ve sınırlı sayıda, tamamen el yapımı olarak üretilen ‘Golden Koi’ bileklikler; çocuklarımızın hayat maratonundaki engellerin üstesinden azimle gelen savaşçı ruhlarını ve kendileri gibi özel olan ‘kalp gözleri’ni simgelemekte. Onlar, birer küçük Koi Balığı olarak çıktıkları zorlu yolculuklarında, altın ejderhalara dönüşmüş kahramanlar.  Siz de bu bileklikleri takarak hem bizim özel çocukları hep hatırlamış olacak hem de bir çocuğumuzun “bir aylık” eğitim masrafına katkıda bulunmuş olacaksınız. Şimdiden duyarlılığınız ve desteğiniz için çok ama çok teşekkür ederim.”

 

İlham aldığı Koi Balıkları ile ZİÇEV’in özel gereksinimli öğrencileri arasında kurduğu ilişkiyi “Koi Balığı efsanesinden ilham alarak, özel çocuklarımız için yarattığım ve sınırlı sayıda, tamamen el yapımı olarak üretilen ‘Golden Koi’ ; Onların hayat maratonundaki engellerin üstesinden azimle gelen savaşçı ruhlarını ve kendileri gibi özel olan ‘kalp gözleri’ni simgelemektedir. Onlar, birer küçük Koi Balığı olarak çıktıkları zorlu yolculuklarında, altın erjerdahalara dönüşmüş kahramanlardır.” diyerek açıklayan Deniz Hanım’a özel çocuklarımız için gösterdiği bu duyarlı davranış için sonsuz teşekkürlerimizi iletiyor.

 

Tüm geliri, özel gereksinimli çocuklarımızın eğitimine harcanan bu bilezikleri alarak siz de bir çocuğumuzun bir aylık eğitim masrafını karşılayabilirsiniz.

 

Satın almak için tıklayınız.