29 Eylül 2011: ZİÇEV Eşya Piyangosu ikramiye teslimi törenle yapıldı

Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) tarafından düzenlenen Eşya Piyangosu çekilişi 27 Ağustos 2011 tarihinde, Noter ve Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü yetkilisi ile konuklar huzurunda gerçekleştirildi. Kazanan talihlilere ikramiyeleri 29 Eylül 2011 tarihinde, Vakıf bahçesinde düzenlenen törenle teslim edildi.

İkramiye kazanan talihlilerden, yalnızca 1 adet Otomobil, 1 adet Arçelik Nofrost Buzdolabı, 1 adet LCD TV ve 1 adet LCD Monitör kazananlar, son başvuru tarihi olan 15 Eylül 2011 gününe kadar müracaat ettiler. 2011 Model Dacia Logan 2 Ambiance Otomobil kazanan talihli İlknur Özkök, aracın anahtarını Vakıf Genel Başkanı Ülay Karakoç’tan, katılımcıların ve öğrencilerin huzurunda alkışlarla teslim aldı.

Vakıf Genel Başkanı Ülay Karakoç, evli ve bir çocuklu İlknur Özkök’ü kutlayarak güzel günlerle kullanması dileğinde bulundu ve bahtının her zaman böyle açık olmasını diledi.

Talihli İlknur Özkök, son derece heyecanlı ve mutlu olduğunu belirtti. Vakıf Yönetim Kuruluna teşekkür etti. Bu güzel hizmetleriniz için Allah sizlere güç ve bol gelir versin dedi ve zihinsel engelli çocuklara vermiş oldukları eğitim hizmetleri için başarılar diledi. Özkök ayrıca Gönül Üyeliği ve Eğitim Bursu Programı’na Destek Üyesi olarak ZİÇEV Ailesine katıldı.

Diğer talihlilerden Sabriye Ak’a 1 adet LCD Monitör, Hamide Kalafat’a 1 adet LCD Televizyon teslim edildi.

Arçelik Nofrost Buzdolabı kazanan talihli Figen Akkılıç ise, övgüye değer bir duyarlılık göstererek armağanını almadı ve Vakfın kullanımına bıraktı.

Eşya Piyangosu talihlilerimizi kutluyor, armağanlarını sağlıklı, mutlu günlerde kullanmalarını diliyoruz.