25 Aralık 2012: L.C. Waikiki, ZİÇEV çocuklarına yeni yıl armağanları verdi

Dünyanın ve ülkemizin önde gelen giyim firmalarından L.C.Waikiki, sosyal sorumluluk projeleri dahilinde, 2007 yılından beri, ZİÇEV Makbule Ölçen Özel Eğitim Kurumlarına devam eden öğrencilerine ve personeline, yılda iki kez giyim yardımı yapmaktadır.

Çocuklarımız kadar ailelerini de sevindiren, mutlu eden ve ihtiyaç sahiplerine önemli destek sağlayan bu yardımları Vakıf gönüllüleri de şükran duygularıyla karşılamaktadırlar.

2013 yılının arifesinde, L.C. Waikiki yine çocuklarımızı ve ailelerini sevince boğdu. Ülkemizin dört bir yanındaki on dört şubemizde eğitim gören bin üç yüzün üstünde çocuk ve gencimizle iki yüzün üstünde personelimize yapılan ve kaban, pantolon, eşofman, kazak, gömlek, kışlık bot gibi giyim eşyalarından oluşan yeni yıl armağanları, daha önce verilen beden ve ayakkabı numaralarına göre sahiplerini buldu. Armağanların dağıtımı yapılırken, ihtiyacı fazla olan özel çocuk ve gençlerimize daha fazla sayıda ve çeşitte giysi verilmesine özen gösterilirken, hiçbir ayrım yapılmadan bütün ZİÇEV çocukları sevindirildi.

Benzer firmalara örnek olması gereken bu duyarlı yaklaşımı ve katkıları için L.C. Waikiki yetkililerine ve emeği geçen personeline bütün kalbimizle teşekkür ediyoruz.