24 Kasım 2008: AK Parti Milletvekilleri ZİÇEV Genel Merkezi’mizi ziyaret ettiler

24 Kasım 2008 Pazartesi günü, AK Parti İzmir Milletvekili, Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar Göksel ve eşi, TBMM Başkanlık Divanı Üyeliği ve TBMM İdari Amirliği görevlerini yürüten AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem ile AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, ZİÇEV Genel Merkezi’ni ziyaret ettiler.

Konukları ZİÇEV Genel Başkanı Ülay Karakoç ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve Tekirdağ Şubesi Başkanı karşıladılar. Değerli konuklarla yapılan toplantıda Genel Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri son dönemlerde yaşanan sorun ve sıkıntılar hakkında geniş bilgi verdiler, bu sorunların yakın zamanda çözüme kavuşturulacağına olan umut ve beklentilerini dile getirdiler. Milletvekillerinin zihinsel yetersizlerin sorunlarına olan hakimiyetleri ve olumlu yaklaşımları, ZİÇEV yöneticilerini umutlandırdı. Devleti yanlarında görmek, bir hayır ve hizmet kurumu olan ZİÇEV’in yöneticilerinin çalışma azmini ve geleceğe güvenini pekiştirdi.

Daha sonra sayın milletvekilleri bir ZİÇEV kuruluşu olan Makbule Ölçen Özel Eğitim Kurumları-Ankara Özel Eğitim Okulu ile Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini gezdiler. Konukların, zihinsel yetersiz çocuk ve gençlere duyarlı ilgileri, her sınıfta çocuklarla tek tek ve sevecenlikle iletişim kurmaları dikkatlerden kaçmadı.

Bu anlamlı ziyareti, Fotoğraf Atölyesine devam eden sanatçı gençler, çektikleri resimlerle belgelediler.

ZİÇEV yöneticileri, Türk Milletinin seçkin vekillerini yepyeni umutlarla dolu olarak uğurladılar.