Anasayfa / 2020 / Şubat

Aylık Arşiv: Şubat 2020

Sanat Vazgeçilmezdir Resim Sergisi


“SANAT VAZGEÇİLMEZDİR” Resim Sergimiz Ankara Tandoğan Rotary Kulübünün organize ettiği, Bilkent Sanat Sokağı RC Art Galery’nin ev sahipliğini yaptığı ve Hikmet Çetinkaya Resim Atölyesinin birbirinden değerli ressamlarımızın ZİÇEV yararına bağışladığı eserlerinin yer alacağı “Sanat Vazgeçilmezdir” Resim Sergimizin açılışı 28 Şubat 2020, saat 19.00’da yapılacaktır. 29 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde de tüm gün açık olacak Resim sergimizde satılan eserlerin bütün ... Devamını Oku »

“bolununsesi” Gazetesi


Belgin ÖZER’in Gözünden ZİÇEV… 14 Şubat 2020 tarihinde, Türkiye Basın Konseyi üyesi “bolununsesi” Gazetesindeki köşe yazısında ZİÇEV’i anlatan Belgin Özer’e bu güzel anlatımından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.  Yazının tamamı aşağıdadır. Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma VAKFI (ZİÇEV)     Yurdumuzun sağlam yapısının iki önemli unsurundan biri; ailelerin çocuklarına verdikleri önem, diğeri Sivil Toplum Kuruluşlarıdır (STK) diye düşünürüm. Bolu’da 1000 ... Devamını Oku »


Yeni Proje: “Eğitimim İçin Bir Oyuncak da Sen Al” Projesi   “Eğitimim İçin Bir Oyuncak da Sen Al” Projesi nedir? El yapımı oyuncak tasarımı ve üretimi yapan Ali Kuvvetlioğlu, ZİÇEV Mersin Şubesi ile  bireysel sosyal sorumluluk projesi yürütmeye başlamıştır. Proje kapsamında Kuvvetlioğlu ‘nun yaptığı  oyuncaklardan alan her kişi aynı zamanda  ZİÇEV Mersin Şubesinde verilen sanat eğitimleri için 5 TL bağış ... Devamını Oku »

BAŞIMIZ SAĞOLSUN…


BAŞIMIZ SAĞOLSUN… ZİÇEV Bolu Şubesi Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimizin Kurum Müdürü Emiş Aslan’ın babası Salih Timurkutlu vefat etmiştir. Başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı dileriz. ZİÇEV Yönetim Kurulu Devamını Oku »