Anasayfa / 2017 / Şubat

Aylık Arşiv: Şubat 2017

BasementStory firmasına Vakfımıza yaptıkları destek için teşekkür ederiz


  Üniversite yıllarında Bilkentli diğer arkadaşlarıyla birlikte Vakfımızı düzenli ziyarete gelen, BasementStory‘nin kurucusu Hamdi Burak Bakanay, bizleri unutmadı ve 14 Şubat vesilesiyle Crowne Plaka Ankara Hotel ve Hotel Monec’de yaptığı satışların gelirinden Vakfımıza bağışta bulundu. Bu örnek davranışından dolayı kendisine en içten teşekkürlerimizi sunuyor, iş hayatında başarılar diliyoruz.   Devamını Oku »

ZİÇEV Mersin Şubemizin Dans Festivaline Bekleriz!


Sevgili Mersinliler ve Mersin civarında oturanlar, 25 Mart 2017 Cumartesi günü saat 14:00 – 18:00 arasında Mezitli Antik Arena’da düzenlenecek olan Dans Festivalimize hepinizi bekleriz.    Devamını Oku »

Pınar Ayhan, İstanbul’da 13 Mart 2017’de muhteşem gösterisini Vakfımız yararına sunacak


  Sevgili İstanbullular, Sanatçı Pınar Ayhan’ın “Orada Duruverseydi Zaman” adlı müzikli gösterisini siz de izleme fırsatına sahipsiniz! Bu muhteşem anlatının İstanbul gösterimi 13 Mart 2017 Pazartesi günü saat 20:00’de Caddebostan Kültür Merkezinde (CKM) izleyicilerle buluşuyor. Gelirinin Vakfımıza bağışlandığı bu gösteriye dair detaylı bilgiye http://www.oradaduruverseydizaman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz. Biletler, ZİÇEV İstanbul Şubemizden veya CKM (Caddebostan Kültür Merkezi) giriş katı vakıf standından temin edilebilir. İrtibat Numaraları : ... Devamını Oku »

Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık firması, Vakfımıza destek vermeye devam ediyor


Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık firması, yıllardır Vakfımıza ait taşınmaz malların gayrimenkul değerleme raporlarını bağış mahiyetinde düzenleyerek Vakfımıza büyük destek vermektedir. 2017 senesinde de bu yardımlarına devam etmektedir. Firma sahibi Sayın Erdeniz Balıkçıoğlu’na, duyarlılığı ve Vakfımıza verdiği destekler için gönülden teşekkür ederiz. Devamını Oku »

Stratus Bilişim Sistemleri Tic. A.Ş., ESET antivirüs koruma programı bağışıyla Vakfımıza desteğine devam ediyor.


Daha önceki yıllarda olduğu gibi, Stratus Bilişim Sistemleri Tic. A.Ş., 2017 senesinde de 16 bilgisayarlık ESET antivirüs koruma programı desteğiyle Vakfımıza yardımlarına devam ediyor. Duyarlı yaklaşımları ve sağladıkları destek dolayısıyla kendilerine bir kere daha gönülden teşekkür ediyoruz. Devamını Oku »

0-3 Yaş Erken Eğitim Programı Kitaplarımız Siz Anne-Babaları bekliyor!


Çocuğunuzu, kritik dönem olan 0-3 yaş aralığında daha iyi tanımak ve gelişimini desteklemek istiyorsanız, bu kitapları edinmelisiniz: 0-3 Yaş Erken Eğitim Program Seti: – Alıcı Dil Gelişimi – İfade Edici Dil Gelişimi – Sosyal-Duygusal Gelişim – Büyük Kas Gelişimi – Küçük Kas Gelişimi – Bilişsel Gelişim – Özbakım Gelişimi Herkese hitap eden bu kitap setini satın almak veya kitaplar hakkında ... Devamını Oku »