Anasayfa / 2017 / Ocak

Aylık Arşiv: Ocak 2017

Cavcav Ailesinin acı kaybı İlhan Cavcav’a Allah’tan rahmet dileriz.


Ankara Genel Merkezimizin büyük destekçilerinden Sayın Cavcav ailesinin acı kaybını öğrenmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Merhum İlhan Cavcav’a Allah’tan rahmet, Cavcav ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz. Yolu ışık, ruhu şad olsun.                                                             ... Devamını Oku »

Kayak Şampiyonasında Erkeklerde 3.lük Sevgili Hasan’ımızın…


Bizi takip edenler hatırlayacaktır (http://www.zicev.org.tr/zicevin-ozel-cocuklari-kayak-yapmayi-ogrendi); 12 şubat 2016’da TRT ile birlikte hayata geçirdiğimiz “ZİÇEV’in özel çocukları kayak öğreniyor” adlı projemiz ile 8 öğrencimiz, ilk defa gittikleri Hazarbaba Kayak Merkezi’nde gönüllü eğitmenlerden bir hafta kayak eğitimi almış, kaymayı öğrenmişti. Bu öğrencilerimizden 16 yaşındaki Hasan Yıldırım da hocaları sayesinde ilk kez kayakla tanıştığını ve bu sporu yaparken kendisini çok mutlu hissettiğini belirterek ... Devamını Oku »

Türkiye Kayak Şampiyonasında Bayanlarda 3.lük Sevgili Fatma Nur’umuzun…


ZİÇEV Kayseri Spor Kulübümüzün 1992 doğumlu 25 yaşındaki bayan sporcusu Fatma Nur Eren, TÖSSFED’in 16-18 Ocak 2017 tarihleri arasında Erzurum’da düzenlediği Türkiye Kayak Şampiyonasında düz kayma yarışmasında üçüncü olmuştur. Başarıların daim olsun, Sevgili Fatma Nur, seninle gurur duyuyoruz! Devamını Oku »

Sanatçı Pınar Ayhan’ın “Orada Duruverseydi Zaman” Ankara Gösterimi 5 Şubat’ta ZİÇEV Yararına…


Sevgili Ankaralılar, 5 Şubat 2017 Pazar günü Çankaya Belediyesinin Yılmaz Güney Sahnesinde, geliri ZİÇEV’imize bağışlanan muhteşem bir müzikli anlatı sunacak Sanatçı Pınar Ayhan.. Gösteriye dair detaylı bilgiye http://www.oradaduruverseydizaman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz. Biletler Vakfımızdan temin edilecektir. (Tel: 0312-484 24 70) Sizi nasıl güzel bir gösterinin beklediğini bilmeniz için aşağıdaki yazıya göz atmanızı isteriz: “Fakat, ne kadar az şey biliyoruz geçmişimizle ilgili, azizim!” Bu ... Devamını Oku »