Anasayfa / 2013 / Ekim

Aylık Arşiv: Ekim 2013

26 Ekim 2013: Gökhan Sezen İstanbul’da ZİÇEV için söyleyecek


Sevilen sanatçı Gökhan Sezen’in, övgüye değer bir sosyal sorumluluk örneği göstererek ZİÇEV yararına vereceği konsere müzikseverlerin ilgisini bekliyoruz. Müzikle dolu güzel saatler geçirirken zihin engelli yavrularımıza yardım elinizi uzatmanın hazzını yaşamanızdan büyük mutluluk duyacağız. ZİÇEV Devamını Oku »

25 Ekim 2013: Dr. Ali Nejat Ölçen, “Zihinsel Gelişimde Zihin Özgürlüğü” konulu konferans verdi


Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) kurucularından ve Genel Kurul Üyesi Dr. Ali Nejat Ölçen, 25 Ekim 2013 günü, Saat 14.00’te, Vakfın, Ankara Gölbaşı’nda bulunan Genel Merkezinde,”Zihinsel Gelişimde Zihin Özgürlüğü” konulu bir konferans verdi. Konferansa Vakfın kurucusu ve Onursal Başkanı Makbule Ölçen’in yanı sıra veliler, eğitim personeli ve davetliler katıldılar. Etkinliğin başlangıcında, kısa süre önce yitirdiğimiz çocuğumuz, kardeşimiz, ... Devamını Oku »

22 Ekim 2013: Dünya Basketbol Şampiyonası Açılış Törenine ZİÇEV damgasını vurdu


INAS 7. Uluslararası Zihinsel Engelliler Dünya Basketbol Şampiyonası’nın Açılış Töreni 22 Ekim 2013 günü, Saat 14.00’te Ankara Arena Spor Salonu’nda yapıldı. Türkiye’nin ev sahipliğinde organize edilen ve Türkiye’nin yanı sıra Avusturya, Fransa, Polonya, Yunanistan ve Portekiz’in katıldığı Şampiyonanın Açılış Törenine, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ... Devamını Oku »