Anasayfa / 2012 / Ocak

Aylık Arşiv: Ocak 2012

06 Ocak 2012: Halk Bankasının anlamlı yeni yıl armağanı çok beğenildi


Halk Bankası Başkent Kurumsal Şubesi, bu yıl seçkin müşterilerine çok anlamlı bir Yeni Yıl Armağanı gönderdi. Bir ZİÇEV yayını olan ve zihin engelli yakınlarının yaşam öyküleri, şiirleri ve anılarından oluşan ”Tükenmeyen Umutlar” adlı kitabın geliri, Vakfımız merkezlerinde hizmet alan çocuk ve gençlerimizin eğitimine katkı sağlamaktadır. Toplumsal yaraları sarmaktaki hassasiyetiyle yakından tanıdığımız Halk Bankası Başkent Kurumsal Şubesi, bu kitaptan yeteri kadar ... Devamını Oku »

05 Ocak 2012: Manisa Şubemiz, el ürünü takılarını defile ile sundular


Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na bağlı olarak eğitim veren Makbule Ölçen Özel Eğitim Kurumları Manisa Şubesi, 2012 yılında yılının ilk etkinliğini Takı Defilesi olarak gerçekleştirdi. Atölye grubu öğrencilerinin eski dantel, kurdele, nakış ve diğer tüm artık materyalleri kullanarak tasarladıkları birbirinden güzel ve özel nostaljik takılar, yeni yılda velilere ve öğrencilere sunuldu. Zihinsel Engellileri Koruma Derneğinin de hazır bulunduğu ... Devamını Oku »

05 Ocak 2012: Anadolu Efes Basketbol Takımına teşekkürlerimizle…


26 Aralık 2011 tarihinde, Sosyal Sorumluluk Projesi ”Mavi Buluşmalar” kapsamında İstanbul Şubemiz Rehabilitasyon Merkezimizi ziyaret eden Anadolu Efes Basketbol Takımı, çocuklarımıza unutulmaz bir gün yaşatmıştı. Bizleri 04 Ocak 2012 tarihinde Ataköy Sinan Erdem Spor Salonu’nda Türk Telekom ile yapacakları maça davet eden Takımımız, ulaşımımız için bize bir de araç sağladı. Anadolu Efes Basketbol takımı Başantrenörü Ufuk Sarıca‘ya ve takım oyuncularına ... Devamını Oku »