Anasayfa / 2010 / Nisan

Aylık Arşiv: Nisan 2010

26-30 Nisan 2010: Özel gençlerimiz Mardin, Nusaybin ve Hasan Keyf’i görüntülediler


ZİÇEV (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) yetkili ve eğitmenleri ile Vakıf bünyesinde kurulu “Zihin Ergo-Sum Fotoğraf Atölyesi” fotoğrafçı çocukları 26 – 30 Nisan tarihleri arasında Kültür Bakanlığı ve Mardin Valiliği destekli “Fotoğraf Çekiyorum” adlı proje çerçevesinde Mardin İli’ni ziyaret ettiler. Atölye katılımcısı on dört gencimiz, Gence Cengiz, Tuna Tatar, Fatih Şahin, Pelin Kayan, Burcu Kayaalp, Cem Yeşil, Alpay Karatekelioğlu, Caner Ekin, Ahmet Kalyon, İbrahim ... Devamını Oku »

16 Nisan 2010: 28. Kuruluş Yıldönümümüzü Geleneksel Akşam Yemeği ile kutladık


16 Nisan 2010 Cuma akşamı, Vakfımızın 28. Kuruluş Yıldönümünü kutlamak amacıyla düzenlediğimiz müzikli akşam yemeğinde, gönül dostlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Otel Barcelo Ankara Altınel salonunda düzenlediğimiz bu mutlu gecemizde, iki yüze yakın gönül dostumuz bizleri yalnız bırakmadılar. Katılımlarıyla hem çok neşeli ve güzel bir gece geçirmenin, hem de özel çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmuş olmanın hazzını yaşadılar. Gecemiz, Genel Başkan Ülay ... Devamını Oku »

10 Nisan 2010: Dost ülke Polonya’nın elim kaybı ZİÇEV Ailesinde büyük üzüntü yarattı


Polonya’nın yaşadığı, yüzyılımızın en trajik uçak kazası ve sonucunda Polonya Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Lech Kaczynski, eşleri Maria Kaczynska ile beraberlerindeki üst düzey yöneticilerin acı kaybı, bütün ülkemizde çok büyük üzüntü ile karşılanmıştır. Ancak; Vakfımız Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri ile ZİÇEV Ailesinin bu elim olaydan duyduğu acı daha da fazla olmuştur. Bilindiği gibi, 2007 yılı Ocak ayı içinde Polonya Devlet Başkanı ve eşleri ülkemizi ... Devamını Oku »