16 Nisan 2010: 28. Kuruluş Yıldönümümüzü Geleneksel Akşam Yemeği ile kutladık

16 Nisan 2010 Cuma akşamı, Vakfımızın 28. Kuruluş Yıldönümünü kutlamak amacıyla düzenlediğimiz müzikli akşam yemeğinde, gönül dostlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık.

Otel Barcelo Ankara Altınel salonunda düzenlediğimiz bu mutlu gecemizde, iki yüze yakın gönül dostumuz bizleri yalnız bırakmadılar. Katılımlarıyla hem çok neşeli ve güzel bir gece geçirmenin, hem de özel çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmuş olmanın hazzını yaşadılar.

Gecemiz, Genel Başkan Ülay Karakoç’un, duygu dolu ve anlamlı açılış konuşmasıyla başladı. Aykut Alpad Orkestrası eşliğinde, değerli sanatçılar Pınar Ayhan ve Prof. Dr. Sühan Ayhan konuklarımıza tam bir müzik ziyafeti çekerek unutulmaz saatler yaşattılar. Mütevelli Heyeti Üyemiz olan Pınar Ayhan, şahane mavi tuvaleti içinde, Gönül Üyemiz eşi Prof Dr. Sühan Ayhan ise, her zamanki yakışıklılığı ve cana yakınlığıyla ve o güzel yorumlarıyla kalpleri fethettiler. Konuklarımızı öylesine coşturdular ki, dans pisti doldu, taştı. Herkes doya doya eğlendi. Sanatçılarımıza, gönüllü olarak verdikleri destekleri için yürekten teşekkür ediyoruz.

Gecenin ilerleyen saatlerinde, salon kırmızı gonca güllerle renklendi. Konuklarımız piyangomuza büyük ilgi gösterdiler. Piyangomuz Kadın Ressamlar Derneği üyelerinin, birbirinden güzel anlamlı resimleri ve çocuklarımızın çektiği Atatürk konulu fotoğraflardan oluşuyordu. Tablolarını, çocuklarımız yararına Vakfımıza bağışlayan ressamlarımıza şükranımızı sunuyoruz.

28. Kuruluş Yıldönümü yemeğimizde bir “ilk”i daha yaşadık. Genel Merkezimizde eğitim alan özel gencimiz Erkan Ezer, bu sayfada gördükleriniz de dahil olmak üzere, çektiği altmışın üstünde fotoğrafla ve filmle bu unutulmaz geceyi başarıyla görüntüledi. Sevgili öğrencimizi kutluyoruz.

28. Yıl pastasını Genel Başkan Ülay Karakoç ve Demir Ölçen birlikte kestiler. Çok neşeli ve coşkulu geçen etkinlik, gecenin geç saatlerine kadar sürdü. Konuklarımız ayrılırken, hepsi de aynı dilekte bulundular:

Nice yıllara ZİÇEV…