Anasayfa / 2008 / Aralık

Aylık Arşiv: Aralık 2008

28 Aralık 2008: Trakya Bölgesi Özel Sporcularını kutluyoruz


  Şampiyonaya katılan takımlar ZİÇEV – Makbule Ölçen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi-Tekirdağ Tekirdağ İlköğretim Okulu ve İş Okulu Çorlu Sakatlar Derneği İlköğretim Okulu ve İş Okulu (Tekirdağ) Kırklareli Eğitim Uygulama ve İş Eğitim Merkezi Malkara Özel Gülen Güzler Özel Eğitin ve Rehabilitasyon Merkezi (Tekirdağ) Edirne Eğitim Uygulama ve İş Eğitim Merkezi Edirne Raika-Faika-Şaika Erkurt Kardeşler İlköğretim Okulu ve İş ... Devamını Oku »

23 Aralık 2008: Kanal B – Biz Bize Programına konuk olduk


Vakıflar Genel Müdürlüğünce, ülkemizde ve dünyada yaşanan sağlık sorunlarına ve sağlıklı olmanın önemine dikkat çekmenin yanında, atalarımızın vakıf medeniyeti yolu ile sağlık hizmetlerine verdikleri öneme vurgu yapılarak, bu alandaki eşsiz hizmetleri, günümüze bakış açısıyla birlikte, insanlığın hizmetine sunma düşüncesi ile 2009 yılı Vakıf Medeniyeti “Sağlık Yılı” olarak ilan edilmiştir. Bu çerçevede yapılacak etkinlikler kapsamında; ön lisans-lisans eğitimi gören öğrencilere yönelik “Ben ... Devamını Oku »

18 Aralık 2008: Teşekkürler Ankara: Verimli bir Alışveriş Günü daha yaşadık


18 Aralık 2008 Perşembe günü, oldukça soğuk, ama yağışsız, güzel bir havaya uyandı sevgili Ankaralılar. Gönlü zihinsel yetersiz çocuk ve gençlere sevgi ve destek duygularıyla dolu bir çok Ankaralı hayırsever için özel bir gündü başlayan. Çünkü ZİÇEV Genel Merkezinin, zihin engelli çocukları yararına düzenlediği Yeni Yıl Alışveriş Günü” vardı Etap Altınel Otelinin salonlarında… Saat 11.00’de başlayan bu özel güne, Ankaralı hayırsever hanımlar ... Devamını Oku »