Anasayfa / 2007 / Ocak

Aylık Arşiv: Ocak 2007

23 Ocak 2007: Polonya Cumhurbaşkanı’nın eşi Maria Kaczynska Vakfımız Genel Merkezini ziyaret etti


Polonya Cumhurbaşkanı Lech Kaczynski ve eşi Maria Kaczynska’nın Türkiye’yi ziyaretleri çerçevesinde konuğumuz olan Bayan Maria Kaczynska, 23 Ocak 2007 günü, saat 15.30’da Vakfımız Genel Merkezini ziyaret ettiler. Onur duyduğumuz bu ziyaret sırasında kendilerine, Devlet Bakanı Prof. Dr. Mehmet Aydın’ın eşi Nihal Aydın, Polonya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi eşi Bayan Edyta Michalska ve T.C. Varşova Büyükelçisi eşi Fatma Neslihan Tezcan eşlik ettiler. ... Devamını Oku »

07 Ocak 2007: Hayırsever İşadamı Talip Kahraman Genel Merkeze önemli bağışlar yaptı


Ankara’nın tanınmış işadamlarından, hayırsever, yüce gönüllü insan Talip Kahraman Ramazan ayında Vakıf Genel Merkezine yaptığı çok miktarda kuru gıda yardımından ve Merkezde eğitim hizmeti alan çocuklarımız, velileri ile personele verdiği iki iftar yemeğinden sonra, yardım elini yine Vakfımıza uzattı. Talip Kahraman, çocuklarımıza bilgisayarla eğitimin sağlanabilmesi için Vakıf Genel Merkezine beş adet bilgisayarı ekranları ve yazıcılarıyla birlikte bağışladı. Bunların yanı sıra, bir fotokopi ... Devamını Oku »

06 Ocak 2007: Manisa Şubemize Türk Ordusu yardım elini uzattı


Teşkilat kurduğu her yöreye eğitim ve teknolojiyi taşıyan vatan bekçimiz, barışın koruyucusu şanlı ordumuz bu kez de zihinsel yetersiz çocuklarımıza destek oldu. Genel Başkan Ülay Karakoç, Yönetim Kurulu Üyesi İnci Cengiz ve Manisa Şubesi Başkanı Eren Önağ’ın ziyretlerinin ardından,Manisa Garnizon Komutanı 1. P. Er Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Naim Babüroğlu 26 Aralık 2006 günü Vakfımız Manisa Şubesi Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ... Devamını Oku »