06 Ocak 2007: Manisa Şubemize Türk Ordusu yardım elini uzattı

Teşkilat kurduğu her yöreye eğitim ve teknolojiyi taşıyan vatan bekçimiz, barışın koruyucusu şanlı ordumuz bu kez de zihinsel yetersiz çocuklarımıza destek oldu.

Genel Başkan Ülay Karakoç, Yönetim Kurulu Üyesi İnci Cengiz ve Manisa Şubesi Başkanı Eren Önağ’ın ziyretlerinin ardından,Manisa Garnizon Komutanı 1. P. Er Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Naim Babüroğlu 26 Aralık 2006 günü Vakfımız Manisa Şubesi Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettiler. Şube Başkanı Eren Önağ, Yönetim Kurulu üyeleri ve şube personeli tarafından karşılanan heyet, merkezi gezerek incelemelerde bulundu ve Vakıf yetkililerinin sorunlarını dinledi.

Daha sonra komutanlarımızın denetiminde, merkezin noksanları giderildi ve binada gereken onarımlar yaptırıldı. Şube yöneticileri, yapılan yardımları minnet duygularıyla karşıladılar.

Savaşta yurdumuzun yılmaz bekçisi şanlı ordumuzun, barış günlerinde de toplumsal yaraları sarma konusundaki hassasiyetini yakından bilen Vakfımız, başta Tuğgeneral Naim Babüroğlu olmak üzere Manisa Garnizon Komutanlığı subay ve astsubaylarına, destek veren ailelerine ve çok sevgili Mehmetçiğe şükranlarını sunar.