Anasayfa / 2006 / Nisan

Aylık Arşiv: Nisan 2006

21 Nisan 2006: Vakfımızın 24. Kuruluş Yıldönümü Yemeği yapıldı


1982 yılında kurulan Vakfımız gönüllüleri, 24. yılı kutlamanın mutluluğu içindeler. Vakıf Yönetim Kurulu bu anlamlı günü, yine Vakıf yararına düzenleyeceği müzikli bir akşam yemeği ile kutladı. Yemek 21  Nisan 2006 akşamı saat 20.00’de, Çetin Emeç Bulvarı, No:75 Öveçler/Ankara adresinde bulunan Mydonose Plaza‘da gerçekleşti. Gecede sunuculuğu Vakfın Genel Kurul Üyesi, değerli sanatçı Pınar Ayhan yaptı. Zengin bir mönünün bulunacağı gecede Aykut Alpad Orkestrası değerli solistleri ile ... Devamını Oku »

2 Nisan 2006: Bowling’te Türkiye Şampiyonu olduk


Türkiye 1. Zihinsel Engelliler Bowling Şampiyonası, 01 Nisan 2006 günü, Ankara’da, Bilkent Üniversitesi Bilkent-Roll House Bowling Salonunda yapıldı. Şampiyonaya 19 ilimizden 30 okul ve KKTC’den 2 katıldı. Bu turnuvada Vakfımız Genel Merkez okulu sporcuları A grubunda (en iyi seride) Türkiye Şampiyonu oldular. Ayrıca sporcumuz Özer Yiğiter, en yüksek sayıyı bireysel olarak elde edip Turnuvanın “en skorer oyuncusu” ünvanını elde etti. ... Devamını Oku »

1 Nisan 2006: Vakfımız, sinema ve tiyatroda “Yılın En İyileri”ni seçti


Vakıf Yönetim Kurulu, bu yıl bir “ilk” uygulamayı daha gerçekleştirmeye karar vermiştir. Bu yıldan başlayarak Vakfımız bu uygulamayı gelenek haline getirecek ve zihinsel yetersizlik konusunda toplumu bilinçlendirme ve zihin özürlüleri toplumla kaynaştırma konularında başarılı çalışmalar yapan sanatçılara “Yılın En İyi Sanatçısı” ödülü verecektir. Bu yıl bu ödüller sinema ve tiyatro dallarında verilecektir. Vakıf Yönetim Kurulu, sinema dalında “Yılın En Başarılı Yönetmeni”  olarak “Babam ve Oğlum”filminin ... Devamını Oku »