17 Mayıs 2012: Celal Bayar Üniversitesi ve ZİÇEV El Ele…

Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencileri, alan çalışması dersi kapsamında ZİÇEV Makbule Ölçen Özel Eğitim Kurumları Manisa Şubesi ile hazırladıkları “Engelleri Birlikte Aşıyoruz” projesi ile büyük takdir topladılar.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Çok Amaçlı Spor Salonu’nda düzenlenen etkinliğe, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Uçak, şube müdürleri, CBÜ öğretim üyeleri ve öğrencileri, ZİÇEV Makbule Ölçen Ailesi ve Manisalılar katıldı.

ZİÇEV Makbule Ölçenlilerin el işi sergisi, takı defilesi, Harmandalı ve Aşuk-Maşuk gösterisi büyük alkış aldı. CBÜ BESYO öğrencileri, Engelliler Haftasında gerçekleştirdikleri bu projedeki sürprizleri ile tüm özel çocukların neşelerine neşe kattılar. BESYO öğrencilerinin vals ve illüzyon gösterisi, pasta, yiyecek-içecek ikramları ve çocuklarımıza armağanları, ekip çalışmasının ve sosyal sorumluluk duygusunun en güzel örneğini sergilediler.

Etkinlik sonunda Celal Bayar Üniversitesi BESYO Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Yavuz Yıldız, ZİÇEV Makbule Ölçen Özel Eğitim Kurumları Manisa Şubesi Müdürü İncinur Mumcuoğlu’na plaket sundu. ZİÇEV Makbule Ölçenliler de bu güzel ve anlamlı organizasyon için BESYO’lu öğrenciler adına Yard. Doç. Dr Yıldız’a el emeği ürünlerini takdim ettiler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Uçak ve Celal Bayar Üniversitesi BESYO Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Yavuz Yıldız, ZİÇEV Makbule Ölçen Özel Eğitim Kurumlarının hizmetlerini takdirle izlediklerini, her anlamda kuruma destek vermeye devam edeceklerini belirttiler.