12 Aralık 2011: Engelliler Gününde Kayseri Şubemize Erciyesspor destek verdi

3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle 2 Aralık2011 de saat 10:30 da Kayseri Erciyesspor Kulüp Genel Müdürü Bülent Dener ve futbolculardan Emrah, Kemal ve Ferhat Vakfımızı ziyaret ettiler. Basında bu ziyaret geniş yer buldu.

Erciyesspor Kaptanı Emrah Bozkurt’un Ziyareti

Yine 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle ZİÇEV Kayseri Şubesi-Ali Çelikoyar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden Erciyesspor Kaptanı Emrah Bozkurt duyarlı davranışlarına bir yenisini daha ekledi. Ziyaret sırasında Vakfımızdaki çocuklarımızla tek tek ilgilenen ve üzerine düşen her türlü görevi yapacağını belirten Emrah Bozkurt, okulun ihtiyaçlarını öğrenmek istedi. Kurum Müdürü Mevlüde Ünal’dan aldığı bilgi doğrultusunda okulun bilgisayar laboratuarına iki adet bilgisayar ile birçok spor malzemesi armağan etti. Duyarlı sporcularımıza gönülden teşekkür ediyor, Vakfımızla ilişkilerinin ve başarılarının devamını diliyoruz.

ZİÇEV Gençleri Erciyesspor-Kasımpaşa Maçında

Erciyesspor yönetimi tarafından 11 Aralık 2011 Pazar Günü Saat 13.30’daki Kayseri Erciyesspor-Kasımpaşa maçına davet edilen geçlerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Mahmut Özdemir maça götürdü. Öğrencilerimiz tribünlerden büyük coşkuyla Erciyesspora tezahürat yaptılar ve destek verdiler. Maç öncesi Teşekkür Pankartı açan gençlerimizin, maç sonrası o kocaman sahada top koşturmaktan duydukları mutluluk ise görülmeye değerdi.

TRT Anadolu maçı canlı verdi ve maçın başında Vakfımızı tanıtan kısa bir yayın yaptı.

Mahmut Özdemir Özel Sporcular Federasyonu Kayseri İl Temsilcisi Oldu

ZİÇEV Kayseri Şubesi-Ali Çelikoyar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Beden Eğitim Öğretmenimiz Mahmut Özdemir Özel Sporcular Federasyonu Kayseri İl temsilcisi oldu.

Bu yoğun görevinin yanı sıra, hem öğrencilere düzenli spor aktiviteleri yaptıran ve jimnastik gösterileri düzenleyen, hem de her Salı ve Perşembe Atatürk Spor Salonunda voleybol antrenmanlarını sürdüren öğretmenimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.