08 Haziran 2008: Samsun Şubesinde Geleneksel Yaz Şenliği yapıldı

ZİÇEV Samsun Şubesi Geleneksel Yaz Şenliğini, Özel Makbule Ölçen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi bahçesinde büyük bir coşkuyla kutladı.

Samsun Şubesi yedi yıldır, her yaz başlangıcında düzenlediği bu Şenlikte, aynı zamanda, eğitim hizmeti alan çocuk ve gençlerinin, yıl içinde hazırladıkları gösterileri konuklara sunuyor ve zihinsel yetersizlikte eğitimin önemini, eğitimin çocuklarımıza neler kazandırdığını başarıyla sergiliyor.

Eğitimcilerimizin takdirle karşılanan özverili çabaları ve çocuklarımızın büyük bir heves ve gayretle sundukları Kafkas Halk Dansları, Çanakkale Savaşı canlandırması ile Yaz Defilesini, konuklar heyecan, mutluluk ve sevinç gözyaşlarıyla izlediler.

Şenlikte ayrıca ZİÇEV Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şükriye Yılmaz, Bilgisayar Bilenler Bilmeyenlere Öğretiyor Programını tamamlayan on beş öğrenciye sertifikalarını ve okumayı öğrenen çocuklarımıza çeşitli armağanlar verdi.

Şenlikte Vakıf Şube Yönetim Kurulu üyeleri, gönüllüleri, eğitimciler, aileler, çocuklarımız ve konuklar, gün boyu, müzik eşliğinde doya doya eğlendiler.