07-09 Mart 2010: Genel Merkezimiz Tekirdağ Şubemizi ziyaret etti

07-09 Mart 2010 günlerinde, Genel Başkan Ülay Karakoç, Genel Sekreter Müge Konor, Yönetim Kurulu Üyesi Günseli Tatar, Genel Koordinatör Hasan İ. Cengiz, Genel Müdür Tomris Miser, Vakıf Müdürü Naci Kargın ve Eğitim Koordinatörü Meryem Şahin’den oluşan Genel Merkez ekibi Tekirdağ Şubemizi ziyaret etti. Havanın çok yağmurlu, rüzgarlı ve soğuk olmasına karşın, Tekirdağ Şubesi Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleriyle, Vakfımızın iktisadi işletmesi olan Tekirdağ Makbule Ölçen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi personeli, konuklarını sıcacık bir sevgiyle karşıladılar.

Genel Merkez Yönetim Kurulu, Tekirdağ Şubesi Yönetim Kuruluyla, Genel Koordinatör ve Genel Müdür ise eğitim personeliyle toplantılar yaptılar. Eğitim Koordinatörü eğitimle, Vakıf Müdürü ise Vakıfla ilgili incelemelerde bulundu. Çok uzun ve yoğun geçen toplantılarda, Şubenin ve Eğitim Merkezinin karşılaştığı sorunlar üzerinde duruldu. Tekirdağ Şubemizde gerek Vakıf çalışmaları, gerekse Merkezin temizliği, düzeni ve eğitimin nitelikli olarak sürdürülüyor olması, takdirle karşılandı ve kendilerine teşekkür edildi.

09 Mart 2010 günü Genel Başkan Ülay Karakoç, Genel Sekreter Müge Konor, Tekirdağ Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Rukiye Güneş, Başkan Yardımcısı Metin Zorba ve Genel Koordinatör Hasan İ. Cengiz Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek tarafından kabul edildiler. Zihinsel engellilik konusunda derin bilgisi olan Sayın Kemelek’in sıcak ve ilgili kabulü büyük memnuniyetle karşılandı. Sayın Valinin, Kayseri Şubemizin açılışı sırasında, Kayseri Vali Yardımcılığı görevinde bulunması ve Kayseri Şubemizi kuran arkadaşlarımızı tanıması ise hoş bir sürpriz oldu.

Sayın Kemelek, Vakıf ve Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin sorunları ile yakından ilgilenerek, eşinin de çok iyi tanıdığı Kurumumuzu, en kısa zamanda ziyaret edeceği ve destek olacağı sözünü verdi. Konuk ekibimiz, sıcak kabulüyle, Vakfımız gönüllülerine, Devletimizin yanında ve arkasında olduğunu hissettiren Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek’e gönülden teşekkürlerini arz ettiler.