ZİÇEV Niksar Şubemizi Sevindiren Bağış.. Törenimize tüm Niksarlılar davetlidir..

20161128_130455

3 Aralık Dünya Engelliler Günü yaklaşıyor. Bütün şubelerimizde kutlanacak olan bu gün, Niksar şubemiz için bu sene ayrı bir öneme sahip. Çünkü özel çocuklarımızın ulaşımlarının sağlanabilmesi için, Tokat Milletvekilimiz Sayın Kadim Durmaz Beyin girişimleri ile, Sayın Ömer KOÇ ve Ford Otasan Fabrikası, 2016 model bir Ford Transit aracı Vakfımıza bağışlamıştır. Niksar şubemizin okul servisi olarak kullanılacak bu aracın teslim töreni de 3 Aralık’ta, bu anlamlı günde yapılacaktır.

Tüm Niksarlılar, Sayın Kaymakamımızın ve Sayın Belediye Başkanımızın da katılacağı ve 2 Aralık 2016 tarihinde saat 13:00’de gerçekleşecek olan “ZİÇEV Araç Teslim Töreni ve 3 Aralık Dünya Engelliler Günümüz”e davetlidir.

Sayın Millet vekilimiz Kadim Durmaz Beye, Hayırsever Ömer Koç ve ailesine, Ford Otosan Fabrikası’na, tüm özel çocuklarımız ve ZİÇEV ailesi adına sonsuz teşekkür ederiz.20161128_130502

Bu bağışa vesile olan Sayın Milletvekilimiz Kadim Durmaz Bey, ZİÇEV Niksar şubemizin kömür ihtiyacını da İÇTAŞ Enerji Firmasından sağlayarak bizleri ayrıca gönülden mutlu etmiştir. Kömür ihtiyacımızın karşılanmasına destek veren İÇTAŞ Enerji Firması Müdürü Sayın Tekin Erdem Beye de yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Bu özel günümüzde siz sevgili Niksarlıları aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Tören Detayları:

Tarih: 02 Aralık 2016

Saat: 13:00

Yer: Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı Niksar Şubesi

Bahçelievler  Mah. Makbule Ölçen Sokak No: 10 / NİKSAR