ZİÇEV Mersin’in Harika Gençleri, 18. Nevit Kodallı Korolar Şenliğinde aldıkları sahnenin ardından, 12 Haziran 2017’de 21. Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivalinde!

ZİÇEV Mersin Ritim Grubumuz ve Koromuz, 21. Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivalinde Dinçer Özer ile birlikte 12 Haziran 2017 tarihinde sahne alacak. Kendilerini şimdiden kendilerini kutluyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz.

ZİÇEV Mersin’imizin bu özel gençleri, 12 Mayıs 2017 tarihinde Mersin Uluslararası Müzik Festivali kapsamında 18. Nevit Kodallı Korolar Şenliği içerisinde başarıyla sahne almışlar ve ayakta alkışlanmışlardı.

Her etkinliğimizde olduğu gibi bizleri gururlandıran ve duygulandıran tüm özel gençlerimize ve ailelerine, Lirik Dansı ile bütün seyircileri büyüleyen Dans eğitmenimiz Sn.Serkan Karadaş’a, ritmi ile çocuklarımızın yanında olan Heykel Eğitmenimiz Sn.Ceren Tutka’ya ve ilmik ilmik çocuklarımızı dokuyan sevgili şefimiz Sn.Zahide Yalçınkaya’ya sonsuz sevgilerimizi ve teşekkürlerimiz gönderiyoruz.