ODTÜ Lodos Topluluğu’nun “Yeteneği Görün” etkinliğinde ZİÇEV Ankara gençleri sahne aldı

ZİÇEV dostu ODTÜ LODOS Topluluğu’nun, 7 yıldır gerçekleştirdiği “Yeteneği Görün” etkinliğine bu sene ZİÇEV Ankara damgasını vurdu. 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla down sendromlu bireylerin yeteneklerini sergiledikleri bir gösteri olan “Yeteneği Görün”, bu sene 19 Mart 2019 Salı akşamı 19:00’da Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde düzenlendi. Büyük bir başarıyla gösterilerini sunan ZİÇEV Ankara öğrencilerimiz, etkinlikte;
– Pandomim Gösterisi
– Tango Gösterisi
– Harmandalı Gösterisi ve
– Kemençe Şovu ile büyük alkış aldılar.

ZİÇEV Zihin Ergo-Sum Fotoğraf Atölyemizin, aynı etkinlikte sergilenen ve atölyemiz kurucusu Faika Berat Taşkıran’ın özgün projesi olan “Sihirli Aynalar: Çember” sergisi de büyük ilgi ve beğeni gördü.

Başta Azat Kaya ve Ulaş Bağdadi olmak üzere ODTÜ Lodos Topluluğu’nun güzel kalpli bütün üyelerine, fotoğraf atölyemizin kurucusu Faika Berat Taşkıran’a, fotoğraf atölyemiz için her zaman canla başla çalışan Lale Bostancı’ya, bize Tango’yu öğreten ve sevdiren Metin Yazır’a, aşağıdaki etkinlik fotoğraflarının çoğunu çeken Savaş Ekin’e ve özel gençlerimiz ve çocuklarımız için ellerinden geleni yapan ZİÇEV Ankara öğretmen ve eğitmenlerine en içten teşekkürlerimizi sunarız.