BiDestekOl’dan Yaşanabilir Bir Dünya İçin Resim Yarışması

BiDestekOl Sosyal Girişimi Nedir?

BiDestekol, sivil toplum kuruluşlarının (STK) sosyal ve ekonomik yönden güçlendirilmesi amacıyla kurulan bir sosyal girişimdir. BiDestekol, portal üyesi STK’lara, bağış ve yardım toplama, üyelerinden aidat yönetimi gibi süreçlerinin yürütülmesinde online altyapı desteği sağlamaktadır. Ayrıca sivil toplumu ilgilendiren etkinlik ve duyurularının yer aldığı bir buluşma noktası özelliği de taşımaktadır. Sivil topluma ilişkin ya da güncel konularda bilgilendirici yazıları takip etmek için BiBlog sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

BiDestekOl hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

 

2021 Mart itibari ile ZİÇEV’i de bünyesine alan BiDestekOl, Yaşanabilir Bir Dünya İçin İsimli Resim Yarışması ile Çocuklara ve Gençlere Yeni Bir Dünyanın Kapılarını Aralıyor. 

2021 Mart ayı itibari ile ZİÇEV’i de bünyesine katan BiDestekOl, “Yaşanabilir Bir Dünya İçin” isimli resim yarışması ile özellikle dünyamızın gerçek sahipleri olarak nitelendirdiğimiz çocuklar ve gençler arasında, çevre ve iklim krizi konusundaki farkındalığı artırmayı ve sivil toplum ile çocukları ve gençleri erken yaşlardan itibaren buluşturmayı hedeflemiştir. Yarışmaya ilişkin tüm detayları  BiDestekOl web portalında ve BiDestekOl’un sosyal medya hesaplarında bulabilirsiniz.

 

6-14 yaş arası çocuk ve gençlerin başvurularına açık olan yarışmamızda, eserler sisteme fotoğraf ya da pdf dosyası olarak yüklenecek, yapılacak değerlendirme ile jüri tarafından,

  • 6-7 yaş
  • 8-11yaş
  • 12-14 yaş

kategorilerinin her birinden 3 resim olmak üzere toplam 9 resim seçilecektir. İlk 3’e giren resimler daha sonra BiDestekOl portalı üzerinden STK’lara yapılacak Ramazan Bayramı bağışları karşılığında “dijital bayram tebrik kartı” olarak gönderebilecektir.  Son başvuru tarihi 23 Nisan 2021’dir.

Başvuru için tıklayınız.