14 Mayıs 2018’de, AZEV’in destekleriyle yenilenen ZİÇEV Antalya binasının açılışını gerçekleştirdik

2017 yılında Antalya Zihinsel Engelliler Eğitim Vakfı (AZEV) tarafından tadilat ve onarımı yapılan ZİÇEV Antalya Vakıf binamızın açılışını ve Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi Kurslarımızın kapanış sergisini 14 Mayıs 2018 tarihinde büyük bir coşku ile gerçekleştirdik.

Antalya şubemizin bahçesinde yer alan ve özel çocuklarımızın yararına sunulması düşünülen, iş atölyelerinin bulunduğu prefabrik binanın tamir ve bakımını yaptırarak Vakfımıza teslim eden Antalya Zihinsel Engelliler Eğitim Vakfı (AZEV) Yönetim Kurulu Başkanı Tunay Altunpınar’a,  Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Berberoğlu’na, Azime Yılmaz’a, Sabri Özen’e, Ali Kıvrak’a, Teyfik Hatipoğlu’na, Selahattin Alanyalı’ya ve ayrıca Tayfun Küçükertaş’a desteklerinden dolayı gönülden teşekkür ederiz.

Ayrıca, oda tefrişlerimizde sponsor olan Summer Tour, Baia Lara Otel, Serpil Ertuğ ve Çiğdem Küçükçetin’e katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Açılışımıza; Antalya Milletvekilimiz Sn. Gökçen Özdoğan Enç, Antalya Vali Yrd. Nurettin Ateş, Muratpaşa Kaymakamı Sn. Sedat Sırrı Arısoy, Muratpaşa Belediyesi Bşk. Yrd. Hasan Kaçmaz, Azize Kahraman Halk Eğitim Mrkz. Müdürü, idarecileri ve öğretmenleri, ZİÇEV Genel Başkanımız Ülay Karakoç, Genel Müdürümüz Tomris Miser, Sosyal İşler Müdürümüz Meral Gümüş, misafirlerimiz, velilerimiz katılarak bizleri onurlandırmıştır. Açılışımıza gelen ve bize destek veren herkese teşekkür ederiz.

ZİÇEV Genel Başkanımız Ülay Karakoç’un ve Antalya ZİÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Lütfiye Akbaş’ın açılışta gerçekleştirdikleri konuşmaları aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz:
https://www.facebook.com/95649191312/videos/10155576871596313/