27 Kasım 2017 günü ZİÇEV’imizin 35. yılını kutladık!

https://www.facebook.com/ankara.zicev/videos/1538413026249142/

27 Kasım 2017 Pazartesi günü ZİÇEV Merkez Yönetimi ve çalışanlarımız, 14 il ve ilçede kurulu şubelerimizin müdürleri ile birlikte Anıtkabir’e Ata’mızı ziyarete gittik. Genel Başkanımız Ülay Karakoç, Anıtkabir Defterine,
“Sevgili Ata’mız,
Yine huzurundayız. Sana, “özel” çocuklarımızın içten ve saf sevgisini, büyük ZİÇEV ailemizin gönülden hissedilen saygısını ve kurduğun Cumhuriyete, açtığın medeniyet yoluna duyduğu şükranlarını getirdik.
Seni örnek alarak, bizler için yaptığını biz de özel çocuklarımız için yapmaya, üstümüze düşen görevi yerine getirmek için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Sonsuz yolculuğunda rahat uyu, Atamız. Bizlere emanet ettiğin Cumhuriyetin ve laik Türkiye’nin yılmaz bekçileriyiz.”
yazarak duygularımızı ve şükranlarımızı dile getirdi.

Ardından, Yenimahalle Nazım Hikmet Kongre Ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen ZİÇEV 35. yıl kutlama kokteylinde ZİÇEV Zihin Ergo Sum Fotoğraf Atölyemiz öğrencilerinin “Aynalar”sergisi davetlilerin beğenisine sunuldu. ZİÇEV’e gönül vermiş destekçilerimizin bizlerle olduğu gecede Sevgili Pınar Ayhan da bizleri yalnız bırakmadı ve harika bir konserle geceyi noktaladı.

Yanımızda yer alan ve desteğini esirgemeyen tüm ZİÇEV dostlarına gönülden teşekkür ediyoruz. Onlar olmasaydı, Vakfımız da olmazdı. Daha nice yılları hep birlikte kutlamak dileğiyle… Sağ olun, var olun!