24 Aralık 2006: Genç gönüllüler Vakıf Merkezinde buluştular

Duyarlı ve yüce gönüllü bazı gençlerimiz, Vakfımızla iletişim kurarak zihinsel yetersiz çocuklarımıza destek vermek istediklerini bildirdiler. Vakıf Yönetim Kurulu bu istekleri minnetle karşıladı. Vakfımız yöneticileri için gençlerimizin zihinsel yetersizlere ve Vakıf çalışmalarına ilgi duymaları çok büyük önem taşımaktadır. Çünkü gelecekte, ülkemizin gençlere emanet edileceği gibi, toplumsal yaraların sarılmasında da onlara güvenmekteyiz.

24 Aralık 2006 Pazar sabahı, Vakıf yöneticileri ile Vakfımıza yardımcı olmak isteyen gençlerimiz, Vakıf Merkezinde bir sabah kahvaltısında buluştular. Çok sıcak bir ortamda gerçekleşen toplantıda hem gençlerimiz birbirleriyle, hem de Vakıf yöneticileri ve web sorumlusuyla tanıştılar. Kendilerine Vakıfla ilgili bilgi verildi, projeler anlatıldı. Zihinsel yetersiz çocuklarımızın sesini duyurmak ve onların toplumla bütünleşmelerinin sağlamak için neler yapılabileceği konuşuldu.

Genç gönüllülerimiz Vakıfla ilgili projeler üretmek ve bu projeleri hayata geçirmek için Vakıf yönetimine yardımcı olmak sözü verdiler. Bu ilgili ve sıcak yaklaşım Vakıf yöneticilerini çok mutlu etti, çalışmalarında onlara güç verdi ve geleceğe güvenlerini pekiştirdi.

Vakıf Yönetim Kurulu olarak genç gönüllülerimize, zihinsel yetersiz çocuk ve bireylerimiz adına, bütün kalbimizle teşekkür ediyor ve “Genç Gönüllüler”grubu üyelerinin giderek çoğalmasını diliyoruz.