Anasayfa / 2019 / Şubat

Aylık Arşiv: Şubat 2019

TANAP Projemizin Açılış Toplantısı ve Paneli 21 Şubat 2019 Perşembe günü gerçekleşti


TANAP’ın desteği ile gerçekleştirmekte olduğumuz “İstihdamda Yeni Bir Boyut: Engelliler için Teknoloji Temelli Mesleki Eğitim Laboratuvarı” Projemizin Açılış Toplantısı ve “Engellilerde Mesleki Gelişim ve Teknoloji Kullanımı” Paneli 21 Şubat 2019 Perşembe günü saat 9:30’da Kahya Otel’de gerçekleştirildi. TANAP Doğalgaz İletim A. Ş. tarafından Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları kapsamında finanse edilen ve Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) ... Devamını Oku »

ZİÇEV’de masa tenisinin başarılı sporcuları!


22-24 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenen Özel Sporcular Yavuz Kocaömer 2.Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Antalya ilinde gerçekleşti. ZİÇEV Ankara Spor Kulübümüz sporcuları büyük bir başarı göstererek okulumuza Türkiye birinciliğini ve üçüncülüğünü getirdiler. Sporcumuz Betül Kaya Türkiye Birincisi olurken, Tuğçe Kaya Türkiye üçüncüsü olarak bizleri gururlandırdılar. Kendilerini ve eğitmenlerini tebrik ediyor ve başarılarının daim olmasını diliyoruz. Devamını Oku »

3 Mart 2019’da gerçekleştirilecek RUNATOLIA Maratonunda iki ZİÇEV’li… :)


Antalya’nın çok ilgi gören geleneksel yardımseverlik maratonu Runatolia, bu sene 3 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek. Antalya’mızın güzel kızı Çağıl ve yakışıklısı Fuatcan’ın da koşacağı bu maratona Antalya’daysanız katılımınızı ve dünyanın neresinde olursanız olun bağışlarınızı bekliyoruz. Gelin, bu sene desteklerinizle Runatolia’da yardımseverlik rekorunu biz kıralım! (Bağışlarınızı gönderirken açıklama kısmına “koşu” ya da “runatolia” yazmanızı rica ederiz. ) Devamını Oku »

Sevgili Tarsus’lular, 2 Mart 2019 Cumartesi günü 12:00’de Erbey Restaurant’ta Vakıf yemeğimize hepinizi bekliyoruz


Bilet almak isterseniz 0324-626-48-92 no’lu telefondan ZİÇEV Tarsus şubemize ulaşabilirsiniz. Devamını Oku »

21 Şubat 2019 Perşembe günü bütün Ankaralıları TANAP Projemizin Açılış Toplantısına ve ilk Paneline bekleriz


Tüm Ankaralı dostlarımızı, TANAP’ın desteği ile gerçekleştirmekte olduğumuz “İstihdamda Yeni Bir Boyut: Engelliler için Teknoloji Temelli Mesleki Eğitim Laboratuvarı” Projemizin 21 Şubat 2019 Perşembe günü saat 9:30’da Kahya Otel’de düzenlenecek olan Açılış Toplantısına ve ardından “Engellilerde Mesleki Gelişim ve Teknoloji Kullanımı” Paneline bekleriz. Devamını Oku »

ZİÇEV İstanbul Şubesi 2019 Tanıtım Filmi


Filmin hazırlanmasında emeği geçen, başta Sayın Fatih ARSLAN ve ekibi olmak üzere, herkese gönülden teşekkür ederiz. Devamını Oku »

Sevgili Ankaralıları, 1 Mart 2019 akşamı Prof. Dr. Armağan Coşkun Elçi’nin “Türkülerle Anadolu” Konserine bekleriz!


Sevgili Ankaralı dostlarımız, 1 Mart 2019 Cuma günü saat 20:00’de Prof. Dr. Armağan Coşkun Elçi’nin “Türkülerle Anadolu” Konserine hepinizi bekliyoruz. Türkiye Barolar Birliği Balo Salonunda verilecek olan bu konseri kaçırmayın! Davetiyeler hakkında detaylı bilgi için 0312 484-24-70 (Dahili 2) no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Prof. Dr. Armağan Coşkun Elçi kimdir? Küçük yaşta müziğe başlayan Armağan Coşkun Elçi, Kars’ta doğdu. İlk, orta ... Devamını Oku »


Devamını Oku »

Özel Sporcular Yavuz Kocaömer Masa Tenisi 1. Bölge Şampiyonası sona erdi


ZİÇEV şubelerimizin spor kulüplerinden sporcularımızın da katıldığı, 10-12 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Özel Sporcular Yavuz Kocaömer Masa Tenisi 1. Bölge Şampiyonası sona erdi. Şampiyona açılışına 81 il genelinden 137 Spor Kulübünü temsilen 227 Özel Sporcu 138 İdareci ve Antrenör 140 Özel Sporcu ailesi olmak üzere toplam 505 kişi katılım sağladı. TOSSFED Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın ... Devamını Oku »

ZİÇEV İzmir’den harika bir haberimiz var!


 ZİÇEV İzmir Şubemiz, 5 Şubat 2019 tarihinde İzmir Büyük Şehir Belediyesi ile geniş kapsamlı bir protokol imzaladı. Şubemizin bu işbirliği çerçevesinde harika gösteri ve etkinlikler gerçekleştireceğinden eminiz. Devamını Oku »