Anasayfa / 2017 / Aralık

Aylık Arşiv: Aralık 2017

Yeni Yılınız Kutlu Olsun!


Devamını Oku »

Ankaralı ZİÇEVseverler, 26 Aralık 2017 tarihinde Milli Kütüphane’de gerçekleştireceğimiz Yılbaşı Kermesimize davetlisiniz!


Sevgili Ankaralılar, Geçen senelerde olduğu gibi bu sene de kermesimiz Milli Kütüphane’de… Çeşit çeşit hediyelikler ve lezzetli yiyeceklerle dolu Yeni Yıl Kermesimize hepinizi bekliyoruz! Tarih: 26 Aralık 2017 Saat:10:00 – 17:00  Yer: Milli Kütüphane / Bahçelievler   Devamını Oku »

ZİÇEV Tekirdağ şubemizin 0-6 Yaş Gelişim Dönemleri ve Özellikleri konulu seminer günlerine davetlisiniz. Sonuncusu, 7 Ocak’ta!


Devamını Oku »

TÖSSFED Bowling Şampiyonasına şubelerimizden 9 spor kulübümüz katıldı; Türkiye 2.liği de dahil pek çok madalya aldık


Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun düzenlemiş olduğu Türkiye Bowling Şampiyonası, 5-6 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara’da Bilkent RollHouse Bowling salonunda 123 kulübün katılımı ile gerçekleşti. 9 şubemizin spor kulübünün katıldığı ve çeşitli madalyalar aldığı bu şampiyonada Ankara ZİÇEV Spor Kulübümüzün sporcuları Özer Yiğiter ve Burak Şirin A grubunda ekip olarak Türkiye 2.si olmuşlardır. Ankara ZİÇEV şubemizin fotoğrafçılık kulübü ZİÇEV Zihin Ergo ... Devamını Oku »

Biz, “özel”iz! Hepimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlu Olsun!


Devamını Oku »

27 Kasım 2017 günü ZİÇEV’imizin 35. yılını kutladık!


Ziçev 35 Yaşında… Ziçev Ankara paylaştı: 29 Kasım 2017 Çarşamba 27 Kasım 2017 Pazartesi günü ZİÇEV Merkez Yönetimi ve çalışanlarımız, 14 il ve ilçede kurulu şubelerimizin müdürleri ile birlikte Anıtkabir’e Ata’mızı ziyarete gittik. Genel Başkanımız Ülay Karakoç, Anıtkabir Defterine, “Sevgili Ata’mız, Yine huzurundayız. Sana, “özel” çocuklarımızın içten ve saf sevgisini, büyük ZİÇEV ailemizin gönülden hissedilen saygısını ve kurduğun Cumhuriyete, açtığın ... Devamını Oku »

ZİÇEV İzmir Şubemizin 21 Aralık 2017 günü düzenleyeceği Geleneksel Yeni Yıl Kermesine tüm İzmir’lileri bekleriz!


Devamını Oku »