Anasayfa / 2017 / Haziran

Aylık Arşiv: Haziran 2017


Devamını Oku »

15 Haziran 2017: ZİÇEV’in Anıtkabir Ziyareti


ZİÇEV Genel Merkezimiz, 35. yılını kutladığı bu senede Merkez Yönetim Kurulu, Ankara çalışanları, şube müdürleri, özel çocukları ve velileriyle birlikte 15 Haziran 2017 tarihinde Ata’mızın huzuruna çıktı. Büyük bir gurur duyduğumuz bu ziyaret sonrası Genel Başkanımız Sayın Ülay Karakoç’un Anıtkabir şeref defterine yazdığı yazıyı sizlerle paylaşmak isteriz: Büyük Atam, Kendilerini ifade etmek için kararlı ve sıcak bakışları ile tertemiz sevgilerini size sunan ... Devamını Oku »

Nişan-nikah şekerini ZİÇEV’den alabilir, mutluluğa mutluluk katabilirsiniz…


ZİÇEV’den alacağınız keçeden yapılmış bu sevimli nişan-nikah şekerleri, mutluluğa adım atılan o özel güne biraz daha anlam katabilir, gençlerimize ve çocuklarımıza da mutluluk verebilir. Sipariş için 0312 484 85 88 veya 484 24 70 no’lu telefonları arayabilirsiniz. (Adet fiyatı, 2.5 TL’dir.) Lütfen tanıdıklarınızla paylaşarak bize destek verin. Devamını Oku »


Devamını Oku »

ZİÇEV Mersin Ritim Grubumuz, 21.Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivali’nde sahnedeydi!


Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Sn. Derya Kanbay’ın ev sahipliğinde düzenlenen 21.Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivali’nde ZİÇEV Mersin Ritim grubumuz da yer aldı. Kuzey Kıbrıs Müzik Vakfı organizasyonunda, Cumhurbaşkanı Sn. Mustafa Akıncı’nın himayelerinde 21.’si düzenlenen Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivali’nde 12 Haziran 2017 Pazartesi günü Sn. Dinçer ÖZER şefliğinde sahne alan gençlerimiz başarılı performansları ile büyük beğeni topladı, ayakta alkışlandı. ... Devamını Oku »

Acı Kaybımız: Kurucularımızdan Sayın Prof. Dr. Rıdvan Ege 8 Haziran 2017 tarihinde vefat etti


Türkiye’de ve dünyada önemli bilimsel çalışmalara imza atmış, Vakfımız da dahil pek çok dernek ve vakfın kuruluşunda yer almış, Ufuk Üniversitesi’nin Kurucu Onursal Başkanı, değerli hekim Sayın Prof. Dr. Rıdvan Ege’nin bugün yaşamını yitirdiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhumun cenazesi, 09.06.2017 Cuma günü saat 14:00’de, Ufuk Üniversitesi Balgat Kampüsü’nde yapılacak olan Anma Töreni’nin ardından, Ankara Kocatepe Camii’nde kılınacak ikindi ... Devamını Oku »

ZİÇEV Mersin şubemizin öğrencileri, İŞ-KUR’un “Şiş Örücülüğü” Meslek Projesine katılacak


ZİÇEV Mersin şubemiz, özel öğrencilerimiz için projeden projeye koşmaya devam ediyor. 14 Haziran 2017’de İş-Kur “Şiş Örücülüğü” Meslek Projesi başlayacak. Mersin’imizin özel gençleri 4 ay boyunca şiş örücülüğü konusunda eğitim alacak ve uygulama yapacaklar. Kendilerine şimdiden başarılar dileriz. Devamını Oku »

Elazığ Şubemizden Zülküf, Cimnastik Dalında Türkiye Şampiyonumuz!


Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun düzenlediği Özel Sporcular Cimnastik Türkiye Şampiyonası açılışı 23 Mayıs 2017 tarihinde izmir’de gerçekleşti. Şampiyonaya 45 ilden 78 kulübe bağlı toplam 123 sporcu katıldı. Şampiyonada ZİÇEV Elazığ şubemiz öğrencisi Zülküf Mert, kendi kategorisinde Türkiye Şampiyonu olarak ZİÇEV’i gururlandırdı. Zülküf’ün daha nice başarılara imza atmasını temenni ederiz. Emeği geçen herkese ve öğrencimizi hazırlayan antrenörümüze ayrıca teşekkür ederiz. Devamını Oku »

Sakarya Eczacılar Odası Bolu il Temsilciliği, Bolu Şubemize Uygulama Evi Armağan Etti


     26 Mayıs 2017 tarihinde Bolu Şubemizde gerçekleşen Uygulama Evi Açılış Törenine, Özel Eğitim Şube Müdürü Muvaffık Kılıç, eczacılar, öğrencilerimiz ve aileleri katıldı. Bolulu eczacılar olarak bireysel şekilde sosyal yardımlarda bulunduklarını ancak bu yardımın toplu olarak yapılmasından ötürü memnuniyet duyduklarını ifade eden Sakarya Eczacılar Odası Bolu İl Temsilcisi Neslihan Demirel Uğurlu her zaman ZİÇEV’in yanında olacaklarını belirtti. ZİÇEV Bolu Şube ... Devamını Oku »