Anasayfa / 2017 / Mayıs

Aylık Arşiv: Mayıs 2017

ZİÇEV Türk Sanat Müziği Korosu 26 Mayıs’ta Ankara’da Harika Bir Konser Verdi


26 Mayıs 2017 Cuma akşamı, Ankara’da, Şinasi Sahnesinde, ZİÇEV Türk Sanat Müziği Korosu Konseri düzenlendi. Konser TRT sanatçılarından Şef Hasan Eylen yönetiminde gerçekleşti. Nihavent, Hicaz ve Segah makamların ağırlıklı olduğu konserde, koronun sunduğu dört şarkının yanı sıra yirmi üç de solo şarkı icra edildi. Konseri Çiğdem Koloğlu’nun zarif ve başarılı sunumu renklendirdi. Çiğdem Koloğlu konser esnasında izleyicileri, 6685’e boş mesaj atarak ... Devamını Oku »


Devamını Oku »

ZİÇEV Mersin’in Harika Gençleri, 18. Nevit Kodallı Korolar Şenliğinde aldıkları sahnenin ardından, 12 Haziran 2017’de 21. Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivalinde!


ZİÇEV Mersin Ritim Grubumuz ve Koromuz, 21. Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivalinde Dinçer Özer ile birlikte 12 Haziran 2017 tarihinde sahne alacak. Kendilerini şimdiden kendilerini kutluyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz. ZİÇEV Mersin’imizin bu özel gençleri, 12 Mayıs 2017 tarihinde Mersin Uluslararası Müzik Festivali kapsamında 18. Nevit Kodallı Korolar Şenliği içerisinde başarıyla sahne almışlar ve ayakta alkışlanmışlardı. Her etkinliğimizde olduğu ... Devamını Oku »

ZİÇEV Kayseri gençleri, At Çiftliğinde…


ZİÇEV Kayseri şubemiz gençleri, 25 Mayıs 2017 günü Burak At Çiftliğinde gönüllerince at bindi. Bu imkanı sağlayan Burak At Çiftliğine çok teşekkür ederiz. Devamını Oku »

ZİÇEV İzmir şubemizin “Özel Eğitim ve Aile” Paneli…


ZİÇEV İzmir şubemiz olarak Vakfımızın 35. yılı etkinlikleri çerçevesinde, 24 Mayıs 2017 tarihinde Ulusal Down Sendromu Derneği’yle birlikte “Özel Eğitim ve Aile Paneli” ve fotoğraf sergisi gerçekleştirdik. Karşıyaka Belediyesi Çarşı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiğimiz ve Karşıyaka Kaymakamı Sadettin YÜCEL’in de varlığı ile bizi onurlandırdığı panelimize katılan panelistlerimiz Alev Girli, Nihal Topal, Oğuzhan Topal ve Duygu Bayram’a, Diğdem Genç ve Güler Akan’a ... Devamını Oku »

Hangi Çağdaş Marketten Ramazan Koli Bağışı ve Fitre-Zekat Bağışı Yapabileceğinizi Öğrenmek için Habere Tıklayın


Sevgili ZİÇEV destekçilerimiz, Çağdaş Market Alacaatlı Mağazası (Prof.Dr.Taner Kışlalı, No:12/1 Çayyolu-ANKARA) ve Çağdaş Market Batıkent Meydan AVM (Kentkop Mah. Batıkent Bulv. No:255/24-25 Batıkent/ANKARA) olmak üzere 2 Çağdaş Market mağazasından Vakfımıza Ramazan Koli bağışı ve fitre-zekat bağışı yapabilirsiniz.  Devamını Oku »

ZİÇEV İstanbul Şubemiz Vakfımızın 35. Yılı Şerefine Çeşitli Etkinlikler Düzenledi


ZİÇEV İstanbul şubemiz, Vakfımızın kuruluşunun 35. yıldönümü şerefine, 13 Mayıs 2017 tarihinde Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu, Ataşehir Belediyesi, Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi yönetimlerinin katılımlarıyla dans, folklor, şarkılarla dolu bir etkinlik gerçekleştirdi. 16 Mayıs 2017 günü ise, öğrencilerimiz Kadıköy Belediyesinin destekleriyle aileleri ile birlikte boğaz tekne turu yaptılar. 17 Mayıs 2017 günü de, ZİÇEV İstanbul şubemizin öğrencileri ve aileleri Şile ‘de ... Devamını Oku »

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun!


Devamını Oku »

20 Mayıs’ta ZİÇEV Antalya’nın 2. Engelliler Kültür Ve Sanat Festivali’ne bekliyoruz!


Tüm Antalyalıları, 20 Mayıs 2017 Cumartesi günü ZİÇEV Antalya şubemizin düzenlediği 2. Engelliler Kültür Ve Sanat Festivali’ne bekleriz. Gelin, ZİÇEV’imizin 35. yılını hep birlikte kutlayalım!   Devamını Oku »


Devamını Oku »